Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen feleség az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feleség az ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a férje csak dolgozni mehet és haza. Be kell számolnia,hogy hova megy esetleg kivel. Nővel nem beszélhet,még szimpla semmiről se. Titokban beszélhet messengeren is,de,ha "lebukik" akkor féltékenységi jelenet jön,hogy kivel beszél...

Csak a családdal foglalkozhat. Mondjuk a feleség elég savanyú képű én még nem láttam mosolyogni se,majd mindenhez pofát vág.

Már ott tart a dolog a férj többet van kint a garázsba vagy csinál bármit...

A férj burkoltan szokott panaszkodni nekem.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre,hogy ki hogy látja ezt,mi a meglátásotok...


2020. márc. 19. 05:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Sztem a feleség nem az esküvő után lett ilyen. Feltételezem, a férj már az esküvő előtt is ismerte a feleségét, tudta,kit vesz el. Ő választotta.
2020. márc. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
25 éve vannak együtt,nem hinném,hogy ilyen volt az elejétől #1. Bár egyszer elkottyoga,hogy 20 évvel ezelőtt kiakarta"dobni" a feleséget,hogy miért nem tudom,csak tőmondatokban beszél.
2020. márc. 19. 05:58
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem beleszólni akarok ebbe az egészbe csak érteni,hogy mi a fa...sznak van vele,ha nem szabad lelkileg,lekorlátozza a feleség,minta tulajdona lenne vagy mi!?
2020. márc. 19. 06:02
 4/35 anonim ***** válasza:
13%
Milyen, feleség az ilyen? Ez az átlag!
2020. márc. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

#1: Sokáig én is ilyen választ adtam hasonló kérdésekre. Mostanra megtanultam sajna, vehet 180 fokos fordulatot az ember az idő folyamán.


A kérdésre...vagy eleve ilyen volt mindig is a feleség, ez esetben vessen magára a pasi...

Másik lehetőség, talán alapja van a megszorításoknak, a féltékenységnek. Talán okot adott a pasi korábban rá.

Harmadik...belesavanyodott a feleség az életbe, nincs kedve semmihez, sehova menni...viszont nem akar mindig egyedül lenni otthon. Ezért így tartja szorosan maga mellett a férjét.

2020. márc. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
Elég kicsi szeletetét tudod az életüknek, így nem igazán lehet véleményt alkotni, de te úgyis csak fröcsögni akarsz a feleségére.
2020. márc. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Miért fröccsögnék? Csak hihetetlen...

Talán az#5-nek lesz igaza..

2020. márc. 19. 06:18
 8/35 anonim ***** válasza:
96%

És milyen férj az ilyen? Papucs és megalkuvó és ahelyett, hogy kilépne, másoknak panaszkodik.


Csak azzal lehet ezt megcsinálni, aki hagyja.

2020. márc. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
92%
Annyira még nem rossz a helyzet ha benne van... Mindenkinek van választása.
2020. márc. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%
Azért ilyen,mert a férfi megcsalta, visszaélt a bizalmával, és már nem bízik benne!
2020. márc. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!