Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik külön kasszán vannak, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik külön kasszán vannak, a férj kb dupla annyit keres, mint a feleség, jogos elvárás lenne, hogy a férj több mindent fizessen?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy néha egy egy bevásárlást, a gyereknek volt cipőt. Teljesen felháborodott, hogy a cipőt neki kellett kifizetni,meg az ebédet is. Neki nem jelent nagy összeget ez, nekem 3 hónap spórolás, meg lemondás a fodrászról. Eddig mindig én vettem a cipőt, most először fizetett ő.
2020. márc. 1. 11:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már a KAPCSOLAT kezdetén tisztázni kellett volna, de a házasság megkötése előtt végképp! Már bocs.
2020. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk én fizetek mindent, a feleségem fizetése zsebpénz neki. Nem problémázom rajta.
2020. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem jogos elvárás, hanem alapvető dolog volna.


Rosszul választottál párt te is... ezért kellett volna beszélgetéssel/ismerkedéssel kezdeni a kapcsolatot.

2020. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ő gyereke is nem?Vagy nem is értem... Csak te fizetsz mindent a gyerekre?
2020. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen igen. Ruhát, könyvet, kisebb ajándékokat. De a gyerek szülinapi ajándéka, ami a családdal közös volt, ott is elvárta, hogy a rám eső részt beadjam. Aztán a nagy bevásárlás költsége is az enyém volt, sőt arra nem volt hajlandó, hogy eljöjjön velem és segítsen cipelni a csomagot. Mindig elnézi, hogy cipekedek, ő meg jön mellettem üres kézzel.
2020. márc. 1. 12:07
 6/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem jogos. Neki is ugyanannyiba kerül a boltban 1 kiló kenyér, mint neked, neki sem a fizetéséhez mérik a boltban az árakat.

Ha már így éltek, illő lenne közösen fizetni a gyerek költségeit (amennyiben közös a gyerek).

2020. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Házasságban közös vagyon van. Az egész dolog értelmezhetetlen a ferjeddel kapcsolatban.
2020. márc. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem azzal még nem lenne gond, ha felesben fizetnétek a dolgokat, ha így beszélitek meg a kapcsolat elején.

A gond az, hogy ezt a gyerekkel csinálja, aki az övé is. Megértem, ha mondjuk nem akarja kifizetni a körmösöd vagy fodrászod, de a gyereknek miért nagy dolog, ha csak ő fizet valamit?

2020. márc. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem én sem. Megbeszéltünk az elején, ki mit fizet. De pl jó végén, ha több kiadásom volt, akkor is úgy kell tőle 5000 forintot kikönyörögni, hogy ne 2000 forinttal járjak, míg az ő tárcájában több tízezer forint van. De az teljesen normális volt, hogy mikor nem volt annyi pénze, akkor háromszor húztam ki a szarból a hitelünket, hogy ne mondják fel.
2020. márc. 1. 12:20
 10/31 anonim ***** válasza:
3%
#9 Akkor két lehetőséged van: vagy kérsz tőle kölcsön, majd visszadod, hogy hó végén ne 2000 Ft-tal járkálj, vagy keress egy jobban fizető melót. Tudom, az emberek lusták tanulni, és nem mernek váltani, de a férjed valószínűleg megdolgozik a pénzéért, nem pedig ingyen kapja.
2020. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!