Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik külön kasszán vannak, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik külön kasszán vannak, a férj kb dupla annyit keres, mint a feleség, jogos elvárás lenne, hogy a férj több mindent fizessen?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy néha egy egy bevásárlást, a gyereknek volt cipőt. Teljesen felháborodott, hogy a cipőt neki kellett kifizetni,meg az ebédet is. Neki nem jelent nagy összeget ez, nekem 3 hónap spórolás, meg lemondás a fodrászról. Eddig mindig én vettem a cipőt, most először fizetett ő.
2020. márc. 1. 11:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Én lehet maradi vagyok de ez milyen hazzasag? Kölcsön kerni a férjedtől??? Én gyesen vagyok mindent a férjem fizet .
2020. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondjuk megírhatnád, hogy közös-e a gyerek, mert nem mindegy, a válaszadás szempontjából. Többször is kérdezték, de valószínűleg szándékosan kitértél a válaszadás alól...
2020. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%

Felteszem te maradtál otthon a gyerek születése után évekig, és áldoztad be a karriered a KÖZÖS gyerekért. Gyerekes nőként nagyon nehéz olyan munkát találni, ami mellett lehet menedzselni a családot, szerintem a munkahelyváltás nem megoldás.

Mondanám hogy menjetek közös kasszára, de azok alapján amiket írtál a férjedtől, nem hiszem hogy hosszúéletű lesz a házasság.

Szerintem legyen egy olyan közös számlátok, amin mindketten a fizetésetek mondjuk 50%-át tartjátok, vagy amennyi fedezi a havi kiadásaitokat, gondolom erről van kalkulációtok. Ebből intézitek a bevásárlást, rezsit, gyerek dolgait, a maradékot meg magatokra költitek, pl fodrászra, ruhákra.

2020. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
25%

#11 Mert nektek vélhetően közös a gyereketek, a kérdezőéknél meg sokkal zűrösebb a helyzet.

A 2., 3. házasságok szoktak ilyenek lenni, hogy mindenki a saját fizetéséből él és mindenki rendezi a saját (akár korábbi kapcsolataiból) született gyerekeit. Csak mivel a kerdező nem írja, kinek mennyi gyereke van, és honnan, így csak találgatunk.

2020. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
11.Vagyok van egy közös meg egy az előző hazugságomból. A férjem nem tesz különbséget úgy, h a volt férjem hol fizet hol nem ....Azt a kemény 20.000 ft se küldi normálisan. Nem minden férfi egyforma! A kérdezőnek meg nem hiszem h nem közös a gyerek, mert ismerősi körben ugyanez van.Kozos gyerek és a férj elvárja, h a gyedből mindent felesbe meg a nyaralást is.Ugy ,h felmillas a fizuja.Vannak sz.ar rágó emberek na ilyen a kérdező férje.
2020. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
17%

Mennyit keres ő és mennyit keresel te? Ezt ird ide kérlek, mert számok nélkül az egész valótlan. Mennyi a rá eső kiadás?


Mondjuk ha te keresel 150.000 míg a férjed 1.150.000 elégé gerinctelen elvárás hogy kér tőled pénzt.

De ha te keresel 150.000 ő pedig 200.000 akkor jogos valamilyen színten.

2020. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Közös a gyerek. Én keresek 230 körül, ő 400 körül. Igen, beáldoztam a jó állásomat a gyerek miatt és a költözés miatt.
2020. márc. 1. 13:48
 18/31 anonim ***** válasza:
18%
Ez a helyzet nálunk is, külön kassza, a férjem több mint kétszer annyit keres mint én. Nálunk úgy oszlik meg, hogy a gyerek dolgait én veszem illetve a saját ruháimat, a férjem pedig a kutyának a dolgait, a sajátját és ha kell valami kisebb dolog a lakásba (cipősszekrényt vett legutóbb). A bevásárlást felesben intézzük, egyszer ő fizet egyszer én és a számlákat is egyik hónapban ő fizeti, a következő hónapban pedig én. Nem szoktunk problémát csinálni abból ha ezek valamiért megborulnak de az én férjem sem szereti ha mondjuk neki kell valami olyanra adnia ami szerinte felesleges, pl a századik pár cipő vagy ilyenek, ilyenkor vissza szoktam adni neki később ha módomban áll.
2020. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%
Na és igazam lett közös a gyerek!! A te férjed egy szánalmas féreg .Ennyi nincs mit ezt ragozni.
2020. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%
2020. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!