Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy a 60 éves férjem kikezdene a kb fele annyi idős kolléganőjével?

Figyelt kérdés

A férjem 60 éves és 3 gyerekünk van. Szeretetben élünk és sosem volt okom féltékenységre. Elmondhatom, hogy egy rendes ember.

Pár hónapja viszont felvettek a munkahelyére egy külföldi lányt, aki maximum 30 éves lehet. Azt hallottam más kollégáktól, hogy feltűnően kedves a férjemmel és hogy valószínűleg tetszik a lánynak. Persze a férjem azt mondta, hogy "jajj hagyjál már, a lányom lehetne".

Szerintetek elképzelhető, hogy ha a lány elég elszánt, akkor a férjem mégiscsak kikezdene vele?


2020. márc. 11. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Egy 30 körüli nőnek majd pont a te vén kecske férjed fog kelleni.
2020. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Sokan válaszoltak igennel. Én is azt teszem, de...

Bizonyára pár évtizede házasok vagytok. Ismerned KELL a férjedet! Kérdezd meg önmagadtól: "Elképzelhetőnek tartom?"

Nézd: a sót a vén kecske is megnyalja (de nem mindegyik!).

Hiába akar valamit is a fiatal lány, ha a férjed nem vevő a közeledésére. A kollégák láthatják ugyan, hogy incselkedik a lány (ezt észreveszik az ún. kollégák), de azt nem veszik észre, hogyan reagál a férjed? Vedd úgy, hogy ÉKET AKARNAK VERNI a férjed és közted és élvezik, hogy gyötrődsz!

Ffi.

2020. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod milyen a férjed szexualitása. Az én szeretőm 63 éves! Én 50! 4 éve vagyunk együtt. Rendkívül fiatalos. Senki nem mondaná meg, hogy túl van a 6. x-en. Ő a szexben egy kivételes adottságokkal rendelkező férfi. Otthon heti 4, 5 alkalommal. Velem heti 1 vagy 2 igen kiadós szexben részesít. ( és nem orálra gondolok!)

Ha a férjed is hasonló adottságú , tehát korához képest fiatalos, jóképű és nagy potenciával rendelkezik akkor esélyes a dolog. Ha viszont otthon mondjuk a havi egy is sok neki, lankadozik. Külsőre pocakos ,öreges akkor biztos hogy nem.

2020. márc. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Aférjem egyébként fiatalos, semmiképpen nem néz ki annyi idősnek, amennyi. A viselkedése sem öreges. Viszont azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy egy 30 körüli lány komolyan érdeklődik iránta. Inkább azt, hogy figyelemre vágyik, vagy ilyesmi.

A férjemből meg azt kinézem, hogy esetleg megnézi, vagy elejt egy két bókot, mert hát mégiscsak férfi, de jobban belegondolva azt nem tudom elképzelni, hogy esetleg komolyabban is kikezdene vele.

2020. márc. 20. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!