Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 évig titkolta, hogy smarolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julianna95 kérdése:

2 évig titkolta, hogy smarolt a kolléganőjével! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, most mindketten 24évesek vagyunk.

2 éve egy műszakbulin smárolt egy 20 évvel idősebb munkatársával, akivel előtte munkán is elvileg barátként tekintett rá.

Most hétvégén picit berúgtunk a párommal, és elmeselte nekem, hogy azon a műszakbulin ő visszautasitotta ezt a nőt. Furcsálltam, így írtam a nőnek, hogy mi volt köztük.. És hát kiderült hogy a párom nem utasította vissza..

Nem tudom mit csinálni.. Az egy nehéz időszakunk volt, mert láttam is rajta, hogy annyira nem tesz a kapcsolatunkért, mint előtte.

Most kb egy éve a tenyerén hordoz, de most jött ez..

Hogyan higgyek neki tovább? Ti mit tennétek?


2020. jan. 10. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Gondolom megvolt neki a nő, nem csak smároltak. Azért van talán lelkiismeret furdalása azóta.

Akik smárolnak, azok nem állnak meg annyinál. Tapasztalat.

2020. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, elég gáz, hogy nem volt töke be vallani, de igazából a csók szerintem nem olyan nagy szám, szerintem könnyebben megbocsájtható botlás, mint ha le is feküdtek volna. De ha nem tudsz hinni benne már, akkor szakíts.
2020. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Egy 8 éves kapcsolatot eldobnál ennyiért?
2020. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha már a csókot is tagadta előtted, akkor volt ott több is ez borítékolható. 99% azt az 1%-ot fenntartom, mert kb. aki már ilyen szituban van az nem áll meg a csóknál sem.
2020. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne foglalkozz vele, évekkel ezelőtt volt (valószínűleg részegen). A mostani kapcsolatotokra nincs hatással.
2020. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi az, hogy régebben volt és nincs hatása a jelenlegi kapcsolatára??! Könyörgöm, együtt voltak, mikor a faszija smárolt és még ki tudja mit csinált a kollégánővel. Konkrétan megcsalta. Már hogyne lenne hatása a kapcsolatukra. Ráadásul titkolta, mert valószínűleg ennél több is történt..

Az meg csak ugye vicc, hogy "valószínűleg részeg volt" ?? A részegség mióta kifogás és mentség bármire is, főleg megcsalásra? Ennél szánalmasabb dolgot még nem hallottam, hogy dehát részeg voltam... Na és? Aki nem bírja a piát, az ne igyon!

2020. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Büntiből szagoltasd meg vele a talpadat, majd nyalja tisztára. Ennyi év után ennyi bünti azért járhat neki.
2020. jan. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért titkolózott mert valami más is történt. Ha nem lenne jelentősége, valószínűleg soha nem tudtad volna meg. Nem tiszta a lelkiismerete és ezért bökte ki, egyelőre ennyit mert bevallani.
2020. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg képes vagy ügyet csinálni egy 2 éves csókból, ami esetleg kissé illuminált állapotban történt?
2020. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!