Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezt mégis miért titkolta el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis miért titkolta el előlem? Merre lépjek?

Figyelt kérdés

Történet a következő..


Megismertem egy nőt, 30 éves, mondta hogy szexet akar, aztán kiderül, hogy jók vagyunk-e együtt ő mindenre nyitott, de jelenleg nem akar kapcsolatot.

Hát mondom jó.. win-win.

Két hét alatt elég sokat voltunk együtt, ő jött mindig az én lakásomba, úgy éreztem magam mint valami tiniszerelemben, tudjátok mindig készült a légyottokra, csinosba vágta magát, igényes sminkje volt, szép ruhát vett fel, frissen borotvált volt minden együttlétkor. Ez ment is két héten keresztül, aztán nem vette fel, csak üzent, hogy külföldön van, és egy hetet ott lesz dolgozni.

Hazajött azonnal keresett találkoztunk is aznap, és ez egy hónapon keresztül ment.

Közben azt mondta azt hiszi belém szeretett, de a kapcsolatot nem akarja mert a munkájára koncentrál és bizonytalan. Erősködtem, de hajthatatlan volt.


Aztán beszéltem pár napja egy barátommal, hogy végre úgy látszik alakul valami egy nővel, meg is mutattam neki nagy büszkén, erre azt mondja, hogy ismeri de a férjét is. -hidegzuhany.. Kijét? -kérdeztem vissza értetlenül


Másnap invitáltam magamhoz, nem szóltam neki róla, hogy tudok a házasságáról, el is jött, azt mondtam főzök neki. Megjött, majd hellyel kínáltam, és a tányérjára egy cetlit tettem étel helyett.. A cetlin az állt, hogy Mióta vagy férjes? És miért nem említetted?


Persze egyből jött a sírás.. Még neki állt feljebb, hogy ő csak oltalmat és szenvedélyt keresett nálam, és mert a férje mellett magányos, nincsenek együtt, ugyanis a férfi külföldön dolgozik két hetet van kint, kb egy hetet itthon.. és ez így megy már évek óta, ő pedig belefáradt, és tönkrement a házassága, és ő csak menekül.

Persze kilépni nem akar belőle..

Én viszont nem akarok az a szemét tróger lenni aki elszereti más feleségét, persze nekem is vannak érzelmeim, de a bizalmam ez az ügy teljesen lenullázta, nem tudom mitévő legyek.. Becsapva érzem magam, viszont kívánom őt testileg lelkileg egyaránt.


2018. febr. 27. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erre neked senki nem fog választ adni!

Neked kell eldöntened,hogy mit szeretnél tőle,illetve mi fèr bele az életedbe.


Felé vannak èrzelmeid?

2018. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen, felé.

Viszont a bizalmam megrendült, hiszen nem volt velem őszinte.

2018. febr. 27. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Merre lépjél? Le. Ami ezt egyszer megcsinálta annak a háta mögött tudatosan, hónapokig, akivel az életét összekötötte szerinted veled nem fogja, ha kicsit is ellaposodik a dolog? Nekem az ilyen emberekre nincs időm, túl rövid az élet én ennél jobbat érdemelek.
2018. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem ez nem érdekelt soha.. ha mennie kell akkor menjen, csak legyen velem őszinte! Ez viszont zavar.
2018. febr. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!