Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi oka lehet, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehet, ha valaki viszonyt folytat egy 3. szemellyel, és mégis minden működik a kapcsolataban?

Figyelt kérdés
Eddig sosem csaltam meg a baratnom hosszú éveken keresztül,de most mégis felbukkant egy 3.,akibe talán bele is szerettem.midnen nap ezen gondolkodom,hogy miért történt ez? Minden működott idáig, veszekedni sem szoktunk.volt már valaki ilyen helyzetben?
2018. febr. 2. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Furdal a kíváncsiság, lehet hogy a másikkal egyszerűeen jobb a kémia, az újdonság izgalma, sok minden lehet.
2018. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen.

Szerelmes vagyok a szeretombe de O nem tud rola

De a parommal minden ugyan olyan mit eddig.

Rajtam nem latszik h szenvedek a szeretom hianyatol

2018. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam akkor volt harmadik, mikor nem volt rendbe már semmi. Mi se veszekedtünk, mert nem foglalkoztunk egymással. Hiába mondtam a páromnak hogy nem vagyok boldog, lerendezte egy annyival, hogy "hát és mit csináljak vele?!" Ha megjelenik valaki az nem véletlen van. Végül az érzelmi zsarolás miatt nem voltam képes másfél év alatt elhagyni a barátomat, úgyhogy a "szeretővel" megszakadt a kapcsolatom. Pár hónappal később elhagytam a barátomat végleg, de már nem szereztem vissza a másikat. Én bánom az akkori döntéseimet.

Ezt csak azért írom, hogy nagyon mélyen gondolkozz el, hogy mit érzel és ki iránt, hogy időben tudj mit tenni, mert mindenkinek az a legjobb. A veszekedések hiánya nem feltétlenül a kapcsolat jó minőségét jelzi.


N

2018. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan.

Ahogy CSernus monta egyszer, mindenki ismer biztos ilyen álompárokat, akik saját bevallásuk szerint "soha nem veszekednek", sosincs vita. Az ilyenek nagy része jön hozzá később párterápiára. Mert iylenkor általában rengeteg ki nem mondott és lefolyott igény lappang a felekben.


A veszekedés néha jót tesz és kell.

Egy hideg kapcsolatban sem veszekednek pl, mert pont leszajáka másik igényeit, érzéseit már.

És más párterapeutától is hallottam már, hogy amíg tudnak veszekedni, addig van remény, mert azt jelenti, hogy még érdekli valamenynire őket a dolog.

2018. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán mégse működött minden olyan jól, ahogy te leírtad, hogyha ez megtörténhetett.
2018. febr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én tudok példát arra, hogy minden rendben van otthon mindkét félnél, és mégis...
2018. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"de most mégis felbukkant egy 3.,akibe talán bele is szerettem"


Aha, MINDEN rendben volt... A te dolgod tudni, hol kezdődik az önbecsapás. Mert szerintem ilyenkor az van.

Különösen akkor, ha "akibe talán bele is szerettem".


Hát szerelemmel nehéz 2 embert szeretni. Akkor mégsincs ilyenkor minden rendben, nem?


Nem feltétlenül kell ám a másik embernek rossz embernek lennie, hogy vége legyen egy kapcsolatnak, hogy ezzel tudd valamivel igazolnia döntésed okát.

Van úgy, hogy nem rossz egyik sember sem, csak épp a kapcsolatnak már annyi, nem hatnak egymásra, csak élnek, "elvannak" egymás mellett.


De persze én mondhatot jó sokáig, évekig is, hogy "minden rendben van", mert azt hiszem, hogy ha valami nem teljesen fos, hanem köezepesen elégséges, akkor az már jó... Pedig nem feltétlenül.


De mondogasd csak, hogy minden rendben van magadnak is.

2018. febr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!