Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, a férjetek körülöttetek van, kiszolgál titeket?

Figyelt kérdés
Felkelni is alig tudok, hányingerem van, lázas vagyok. Egy teát készíteni nincs erőm. Ő inkább elment dolgozni. Előtte csak húzgálta a száját, hogy neki kell kisütni a gyereknek meg magának a húst. Azt hittem, főz egy teát, de semmi.
2020. febr. 2. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
De házasság, gyerekek előtt nem derült ki, hogy hogy viselkedik ha beteg vagy? Utólag már nem sok mindent tudsz tenni. Bunkó, hogy nincs rád tekintettel betegen. Más nem munka után segíthetne amiben csak tud.
2020. febr. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el hogy ezért ne menjen dolgozni de ha itthon van mindent megcsinál főz gyerekeket intézi mos ha kell mosogat és igen ágyba hozza a teát meg amit kérek de ez forditva is igy van nálunk.
2020. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Átvesz, amit lehet, rendezi a gyerekeket, főz, rendet tesz, tereget, porszívóz, akármi. Igen, hoz teát, kaját is, kérdezgeti, kell-e valami. De ha dolga van, nem marad ezért itthon, nem is várnám el, de siet haza. Sajnos a láz engem is totál kifektet, de lázcsillapítóval azért kihúzom, amíg haza nem ér.
2020. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Dolgozni elmegy, ez természetes. Ezen felül igen, gondoskodik rólam, gyógyszereket hoz, volt màr hogy a kajàmat is megcsinàlta mert annyira szédültem, hogy a sima àllás is probléma volt, a wcre is úgy mentem ki, hogy legalàbb 2x megàlltam tàmaszkodni kicsit mert forgott velem a tér.

Ez persze fordítva is így van, én is gondoskodom róla ha beteg, tavaly pl én cseréltem a kötést a sebén, fertőtlenítettem stb miutàn operàlni kellett.

2020. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rosszul házasodtál. Eszébe se jutna a férjemnek, hogy ne segítsen. Ha mennék is visszafog , hogy ne vicceljek már...
2020. márc. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!