Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek ha egy Férfi kiszolgál titeket?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hétvégén szoktam néha kérni ágyba kávét és reggelit. Azt szeretem! Amúgy nem szolgál ki. De persze, szeretném, de nem úgy van berendezve az életünk.

(egyébként adott esetben én is viszem a reggelit viszont, ha ő kér meg rá.)

A válasz igen, el tudnám viselni:-)

2018. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez az alap.
2018. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én pl nem.
2018. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Persze,el is várom.
2018. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem szolgálom ki a barátnőmet, de a lehető legnagyobb mértékben a kedvében járok. És ő is az én kedvemben. Mi társak vagyunk és nem egymás alarendeltjei.

Az h az ágyban néha eljatszuk a szolga vagy az alávetett játékokat az más dolog.

Szerintem egyik nő sem szeretne maga mellé papucs barátot, inkább egy férfit aki társa mindenben

2018. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedveskedésből jól esik. Párom néha készít nekem vacsorát, mire megjövök, illetve amikor beteg voltam ápolt, elszaladt az esőben, fagyban egy tök messze lévő patikába gyógyszerért, ezek nekem jól esnek.


Persze fordítva is megvan, nem egyoldalú. Ha hétvégén dolgozik (van földje), főzök neki ebédet mire megjön, megmasszirozom, stb.


N

2018. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A seggnyaló férfiak nem unalmasak? :D
2018. jan. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Ezert vagyok cicababa kulsovel egy ilyen ferfival egyutt mar evek ota. Az alfahimek folyamatos probalkozasait meg pattintom :D


:*

N

2018. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha magától eszébe jut az jólesik. Általában így szokott történni.

40/N

2018. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Én inkább egy alázatos arab nőt tartanék. :D
2018. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!