Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vidéken élők, ti hogy pldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken élők, ti hogy pldjátok meg, hogy ne laposodjon el minden körülöttetek?

Figyelt kérdés
Világéletemben falun éltem, pár évre kölzöztem be csak városba, iskolák miatt. Nagyon szerettem, nyüzsgés volt, pörgés. Megismerkedtem a párommal, aki agronómusként tanult. Eljegyzés, házasság, útban a bébi, közben a munkája miatt ismét falura jöttünk. Sokat dolgozunk, én itthonrol könyvelek, ő mezőgazdaságban. A nyarunk nagy része lakásfelújításból, főzésből és takarításból áll. A régi ismeröseim nagyrészt lemorzsolódtak, az itteni nők pedig csak családnak élnek, főznek mosnak stb. a párom pedig csak a munkájának él. Iszonyú bezártság érzésem van. Nem járunk sehova, nyaralásrol már nem álmodok a lakásfelujítás miatt. Azt mondja, jövőre más lesz, ha kész lesz a ház, de addigra megszületik a kisfiunk, így egy pár hónapos babával sem tudok még elmenni pl nyaralni. Mit rontottam el? Miért érzem magam magányosnak, ha amúgy szeretjük egymást. Semmi szórakozási lehetőségem nincs, és már sokszor a páromat hibáztatom azért, hogy nekem nem jó semmi. Nem azt várom, hogy bulizzunk, már 30 vagyok, nem csitri, de ez a mókuskerék is zavar, jogy minden napom ugyanúgy telik.
2018. júl. 23. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsere nem az Alfoldon lakom, igy sosem lapos.
2018. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Azok a családos nők akiket említettél, ugyanannak a mókuskeréknek a rabjai. Lehet hogy ugyanezt gondolják rólad :)

Tarthatsz kertipartit, elhívva a régi barátokat, esetleg áthívva a szomszédokat. Vagy csak süss sütit és ugorj be hozzájuk.

Én fél éve magányosodtam el, mert a kedves barátném meghalt.

78 éves volt, de a legpörgősebb, legszabadszájúbb nő volt az utcában.

Az emberi kapcsolatokért dolgozni kell!

2018. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem semmi baj ezzel az élettel. Csak egy kicsit családiasabb, mi magunk szervezzük meg a programokat. Nagy a kert sütögetünk van medence a gyerekek pancsolnak. Szerintem az mindegy, hogy hol vagy ez rajtatok múlik. Vagy mi az ami a annyira hiányzik? Egy kàvézó? Nem ezen múlik
2018. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Vannak nagyszülők? Heti egyszer majd unokázzanak, hogy ti kettesben elmehessetek a városba, színházba, moziba, kávézóba stb. Én megértelek, de hidd el, ha világéletedben faluban éltél, vissza fogsz szokni oda. Én városi gyerek vagyok, imádom a vidék idillikus csendjét....de nem tudnék ott élni. Téged meg itt zavarna a zaj, a forgalom, a légszennyezés, a gagyi játszóterek, hidd el, nem álom itt sem gyereket nevelni. Mondjuk hétvégente eljárhatnátok így is legalább havonta egyszer kirándulni vagy moziba, mi tart vissza? Még nincs meg a baba, úgy értelmeztem. Nem azon a havi egy napon múlik, hogy mikorra készül el a ház, legfeljebb picit később, Istenem, élni is kell.
2018. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is vidéken élek, 1500 fős település. Első ránézèsre teljesen kihalt falu, ahol nincs semmi. Aztán ha kicsit jobban szétnézek, kiderül, hogy nagyon is pezsgő a közösségi élet. Strand, játszótér, óvoda, iskola, zeneiskola, focicsapat, tornacsapat, futók, kirándulók, biciklisek, önkéntes tűzoltócsapat, "landjugend" (rendezvényeket szerveznek), katolikus nőmozgalom, (baba-mama klubot, adománygyűjtést, ruhabörzéket szerveznek), templomi kórus, vadászok. A csoportok között vannak átfedések. Szerintem Te is nézz körbe egy kicsit, milyen közösségek vannak felétek. Ha nincs semmi, de tényleg semmi, akkor kezdeményezz te valamit.
2018. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való a vidéki élet. Ezt szeretni kell, akkor találsz magadnak elfoglaltásot is. Nálunk minden családtagomnak van valami hobbija. Valaki horgászik, valaki állatokat tart, kertészkedik, kondizni jár, autómániás, egyik sógornőm imád olvasni, mindig a könyvtárban ólálkodik. Ha van kedved sok helyen lehet önkénteskedni, vidéken (is) sok szegény, elmaradott ember van. Vehetsz kutyát, lehet vele menni túrázni a természetbe. Felfogás kérdése, aki nem akar unatkozni, az nem fog. Hétvégén autóba ültök, lehet menni a városba csavarogni. De ha nem szereted ezt az életvitelt, fölösleges hosszú éveket tervezni ott, mert saját magad ellensége leszel. Attól, hogy vidéken nőttél fel még egyáltalán nem biztos, hogy vissza tudsz szokni. Szintén könyvelő barátnőm azt mondta, soha nem jönne ide vissza, megőrülne ettől az ingerszegény környezettől. Pedig itt nőtt fel.
2018. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Találni így is lehet baráti/ családi programokat, egy kis grillezés, kirándulni néha valahova, de az a helyzet hogy innentől kezdve az életetek meg fog változni és ez most már így is marad...
2018. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!