Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha betegek vagytok, a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha betegek vagytok, a férjetek körülöttetek van, kiszolgál titeket?

Figyelt kérdés
Felkelni is alig tudok, hányingerem van, lázas vagyok. Egy teát készíteni nincs erőm. Ő inkább elment dolgozni. Előtte csak húzgálta a száját, hogy neki kell kisütni a gyereknek meg magának a húst. Azt hittem, főz egy teát, de semmi.
2020. febr. 2. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy elmegy dolgozni azért ne ba.. zd már le. Az h napközben ellasson téged, gyereket az jogos elvaras.
2020. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen gondoskodik rólam. Mondjuk én nem vagyok akkora gyerek, hogy ne tudjam, milyen a munka világa és mit kaphat azért az ember, ha otthon marad lebzselni akár csak egy meeting helyett is anélkül, hogy beteget jelentene vagy előre egyeztetett szabin lenne. Szerintem amíg az ember vernyogni tud gyakorin meg követelőzni tud a partjától, addig nincs akkora vészhelyzet, hogy ki kéne maradni a munkából miatta. Ha meg van, akkor gondolom ugrik azonnal, ahogy minden normális ember és munka után is segít, ahogy tud.
2020. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Vállalkozása van, meg tudná oldani.

Nem szolgál ki utána sem, ha hazajön.

2020. febr. 2. 18:07
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Mert mar mast szolgal:)
2020. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Csinál teát, a gyerekkel van, főz ilyenkor és mos / takarít is ha kell. Azt viszont nem várnám el, hogy csak ezért itthon maradjon.
2020. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én annyit várnék el, hogy főzzön egy teát, napközben legalább egyszer kérdezze meg, hogy vagyok. És 6kor jöjjön haza, hogy a gyerek holmiját összepakolják holnapra.
2020. febr. 2. 18:15
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Teát főz, pirítóst, leviszi a kutyákat, ha kérek valamit a boltból elhozza nekem, elmegy gyógyszerért, berakja a kedvenc filmemet, és pár óránként rám néz, hogy minden oké-e. Ez nyilván akkor, hogyha itthon van. Ha dolgoznia kell akkor reggel megpróbál nekem mindent bekészíteni, hogy ne kelljen kikelnem az ágyból. De ez alap szerintem, én is megteszem ugyanezt ha ő beteg.
2020. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell kiszolgálni. Ha nem a halálomon vagyok, akkor megcsinálom ami kell, ettöl függetlenül szokott csinálni nekem kaját vagy teát vagy kérdezi, hogy hozzon-e valamit a boltból.


Azt meg nevetséges és gyerekes elvárni, hogy csak azért mert lázas vagyok vagy beteg, vegyen ki azért szabit, hogy körülöttem tudjon ugrálni.

2020. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Egy nő vagy, anya vagy, felnőtt vagy, viselkedj is úgy!
2020. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó két válaszoló! Olyan is előfordul ám, hogy valaki a láztól nem bír felkelni, mint pl én. A láz olyan szinten rámegy az izületeimre, hogy még fekve is fájdalmas. Egy normális férfi nem húzza a száját, ha a felesége beteg. Nálam egyszer játszaná ezt el, többet én sem foglalkoznék vele, ha beteg. Azért mindennek van egy határa.
2020. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!