Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek a házasságnak vége, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a házasságnak vége, ugye?

Figyelt kérdés

21 éve vagyunk együtt. Állandó a vitatkozás. Közös program szinte semmi, a beszélgetés kimerült a gyerekkel kapcsolatos dolgokban. Tegnap este bevallottan, hogy évek óta megpróbált szeretni, de nem megy. Nem tart vonzónak, egyáltalán nem tetszem neki. Eddig mindig azt mondta, hogy jó velem a szex, tegnap este kiderült, hogy ebben is hazudott, nem élvezi velem a szexet.

Egyszer már majdnem elváltunk, de megpróbáltuk. Igyekezett változni mostanában, ez igaz. De ilyen többször volt és utána minden ment tovább a régi mederben. Így sosem mertem elhinni, hogy végleges a változás.


2020. jan. 27. 08:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a tipikus elkényelmesedett férfi, aki izgalomra vágyik. Ne szolgáld ki, hadd lássa, mit veszít, és máris neked is lesz időd magadra, viszont csináljatok azért valamit, ami neki izgalmas lenne. Egyébként szerintem sincs olyan, hogy az ember személyisége tartósan meg tud változni, tehát te nem fogsz szeretni mittudomén sportolni, utazni, ha ő egy sportos testű nőre és kalandos életre vágyik, vagy éjfélig fennmaradni, ha ő csak akkor ér rád munka után. A hosszú házasságban muszáj elfogadni a másik sok "hibáját" és kompromisszumokat keresni ahelyett, hogy csak igénylistát nyújtotok be egymásnak, mert az még nem kommunikáció. Persze jó az, ha tudjátok a másik mire vágyik, és nem csak azt adjátok neki, amire magatok vágynátok, különben külön fejlődtök kétfelé és hiába koldultok egymástól, ha a másik nem érti. Beszéljétek meg, mi az a minimum halmaz, ami mindkettőtök komfortzónájába belefér.
2020. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi a következménye, ha nem azt csinálod, amit ő mond? Fizikailag is bánt vagy csak verbálisan? Vagy másképp áll bosszút ilyenkor?
2020. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Verbálisan de fenyeget fizikaival is. De pont elég, hogy a gyerek előtt csinálja.
2020. jan. 27. 09:27
 14/23 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Tudnál hova menni?
2020. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem. Ha tudnék, már régen léptem volna.
2020. jan. 27. 09:35
 16/23 Lachesys ***** válasza:
nagyon melle valasztottal. labtorlot csinaltal magadbol neki. mar az elejen se lehetett sok onbizalmad, o meg megolte azt a kicsit is. igen, ennek vege, mit akarnal amugy is ezen a foskupacon mentegetni? valjatok el, maradjanak nala a gyerekek,mert te nem hinnem hogy el fogod oket tudni tartani rendesen, gondolom haztartasbeli voltal eddig is, ha ennyire kiszolgaltatott vagy...
2020. jan. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam hàztartásbeli. Dolgozom rendes állásban, mellette egyetemre is jártam, meg volt másodállásom is. Sosem voltam eltartott.
2020. jan. 27. 10:15
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Az eredeti kérdésed alapján azt javasoltam volna, hogy próbáljátok megoldani, de ha verbális bántalmazás és fizikai fenyegetés van, az már halott ügy.
2020. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A leghatásosabb oktató óra a következő:

Szombat délelőtt van, elkezdesz öltözni.

Hát te hova mész?

Barátnőkkel kávézni, mára tieid a gyerekek, ebéd a tűzhelyen....

Szia... :D

Ez kezdésnek nagyon megteszi!

2020. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki fél a társától, az ezt nem fogja meglépni.
2020. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!