Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennek a házasságnak vége, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a házasságnak vége, ugye?

Figyelt kérdés

21 éve vagyunk együtt. Állandó a vitatkozás. Közös program szinte semmi, a beszélgetés kimerült a gyerekkel kapcsolatos dolgokban. Tegnap este bevallottan, hogy évek óta megpróbált szeretni, de nem megy. Nem tart vonzónak, egyáltalán nem tetszem neki. Eddig mindig azt mondta, hogy jó velem a szex, tegnap este kiderült, hogy ebben is hazudott, nem élvezi velem a szexet.

Egyszer már majdnem elváltunk, de megpróbáltuk. Igyekezett változni mostanában, ez igaz. De ilyen többször volt és utána minden ment tovább a régi mederben. Így sosem mertem elhinni, hogy végleges a változás.


2020. jan. 27. 08:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%

hogy sikerült beleülni a tócsába?


Nincs közös cél? Közös program?


Elmenni esetleg sportolni, feneket feszesíteni ilyesmi?

2020. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Ezt le kell ülni a pároddal megbeszélni.

Az emberek hajlamosak a könnyebb utat választani, mert azt hiszik ha véget vetnek valaminek ami nem működik, könnyeb és izgalmasabb egy újba kezdeni.

Azt elfelejtik, hogy minden kapcsolat kihül egyszer ha nem tesznek érte!

Nem ez a módja!

Könnyebb egy kisiklott kapcsolatot helyrehozni, és senki ne higyje, hogy nem kell tenni ennek fentartásáért!

Különben mindenki "ágról ágra..."

Ha ennyi ideje együtt vagytok annak oka van!

Beszéljétek meg, öltözz másként, menjetek el együtt, csináljátok azt amit még eddig soha, de nagyon szeretnétek!

Az embernek arra van ideje amire akarja, szóval nem lehet semmi kifogás.

Szexualitásban is lehet változtatni ha szereted a másikat, szóval ésszel!

Mind ezt tapasztalatból írom, többször elváltam hosszú kapcsolatok után. (14 év házasság)

2020. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Többször szerveztem volna programot, semmi b nem tetszik neki. Mindenbe bele van unva. Teljesen más dolgok érdekelnek minket. Én szeretek olvasni, jönni menni, csak úgy ellenni. Ő nem, mindig csinálna valamit. Meglátása szerint v neki otthon nincs dolga, mert a házimunka csak az én dolgom.
2020. jan. 27. 08:44
 4/23 anonim ***** válasza:
3%
Ez van ha elhanyagolja magát a nő !
2020. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, lehet elhanyagoltam magam. Sosem jutott időm magamra. Mindig a férjem kellett kiszolgálni. Évek alatt beteg is lettem, ez is csak rakja rám a súlyt.
2020. jan. 27. 08:50
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

A "házimunka csak az én dolgom"-at csak magadnak köszönheted!

Én voltam a váló fél a válásoknál, mert szeretek főzni, azt az az elvet vallom, hogy ahogy a munka úgy a házi munka is közös!

Ez igaz a ház körüli munkára is, igen is a nő tud gerebélyézni amíg én metszek, vagy amíg öntözök addig Ő mást csinál.

Mindig úgy éreztem, hogy jóval de jóval többet adok mint amit kapok, aztán rájöttem hogyan tarthatom meg az egyensúlyt.

Természetesen még most is sokszor érzek hasonlót, de legalább nem csíp be a fogaskerék többet :)

2020. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
12%

#5:

Szerintem magad is érzed, hogy ez mennyire sz@r kifogás.

Ha nem teszed elé a vacsorát éhen hal?

Nos, haljon éhen ;)

2020. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor napokig hallgatom, hogy én milyen nő vagyok, ennyire sem vagyok képes. És a csend és béke kedvéért inkább megcsinált.
2020. jan. 27. 09:00
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennek vége, igen. Így neked se jó, neki se, és mindketten nyertek azzal, ha lezárjátok és tovább léptek.

Tettetek kísérletet a javításra, de nem jött össze.

Itt már csak szenvednétek ebben a házasságban.

Ne kudarcként fogd fel a válást! Az lenne kudarc, ha felismeritek, hogy válni kell, ennek ellenére benne maradtok a rossz házasságban.

Egy biztos: anyagilag mindkettőtöknek sokkal nehezebb lesz külön!

2020. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

#8:

Meg kell kérdezni, hogy miért milyen?

Nem tetszik, el lehet húzni a francba.

Holnaptól csináld magad van, mert nem vagy rabszolga!

Majd ha eltart, és otthon leszel akkor esetleg, de akkor sem teljesen így működik!

2020. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!