Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt. Szinte a nulláról kezdtük, eleinte minden forintot félretettünk.

Mára neki nagyon jó állása lett, egyre feljebb ment a ranglétrán és nagyon jó fizetése lett. Ennek a hátulütője, hogy jóformán sosem látom. Hajnalban elmegy, késő este jön haza, hétvégén maszek munkákat csinál. Kb két éve nem is alszunk együtt, ő a vendégszobában alszik a földszinten, hogy ne zavarjon engem és a gyerekeket. Szexuális kapcsolat pontosan öt hónapja volt köztünk, amikor a harmadik babát összehoztuk.

Ha szóvá teszem, hogy legalább hétvégén ne dolgozzon, akkor mindig azzal jön, hogy ő nem akarja hogy a gyerekei is a semmivel induljanak el az életben. Amit értek is, de az apjukat alig látják és nekik is hiányzik. Nekem is.

Abban mondjuk igaza van, hogy van egy csomó hitelünk, de emellett van egy nagy házunk, két autónk és két lakás, amit kiadunk bérlőnek. Mondtam, hogy adjuk el az egyik lakást és abból kimegy a hitel. A másik lakásból befolyó pénz és a fizetésébő kényelmesen elélünk, de mindhárom gyereknek saját lakást akar.

Szerinte én elégedetlen vagyok és nekem semmi sem jó. És más asszony örülne annak, ami nekem van. De úgy érzem magányos vagyok.


2020. jan. 22. 11:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem sem lakásom nincs, sem kocsim sem semmim. Egy kislányom van , semmi segítséggel. A gyerekem apja is pont ilyen tuskó, ha nem nagyobb. Ha lenne hova mennem a gyerekkel, már régen elhúztam volna.
2020. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Fke ***** válasza:
100%
Kezdheted pl azzal H lemész hozzá miután a gyerekek elaludtak és kegyetlenül leszopod. Kicsit úgy jön le az egész H mindketten teljesen passzívak vagytok egymással.
2020. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!