Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt. Szinte a nulláról kezdtük, eleinte minden forintot félretettünk.

Mára neki nagyon jó állása lett, egyre feljebb ment a ranglétrán és nagyon jó fizetése lett. Ennek a hátulütője, hogy jóformán sosem látom. Hajnalban elmegy, késő este jön haza, hétvégén maszek munkákat csinál. Kb két éve nem is alszunk együtt, ő a vendégszobában alszik a földszinten, hogy ne zavarjon engem és a gyerekeket. Szexuális kapcsolat pontosan öt hónapja volt köztünk, amikor a harmadik babát összehoztuk.

Ha szóvá teszem, hogy legalább hétvégén ne dolgozzon, akkor mindig azzal jön, hogy ő nem akarja hogy a gyerekei is a semmivel induljanak el az életben. Amit értek is, de az apjukat alig látják és nekik is hiányzik. Nekem is.

Abban mondjuk igaza van, hogy van egy csomó hitelünk, de emellett van egy nagy házunk, két autónk és két lakás, amit kiadunk bérlőnek. Mondtam, hogy adjuk el az egyik lakást és abból kimegy a hitel. A másik lakásból befolyó pénz és a fizetésébő kényelmesen elélünk, de mindhárom gyereknek saját lakást akar.

Szerinte én elégedetlen vagyok és nekem semmi sem jó. És más asszony örülne annak, ami nekem van. De úgy érzem magányos vagyok.


2020. jan. 22. 11:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
87%

Élne a fene így. Olvasom egymás után a jobbnál jobb sorsokat, elképesztő. Tehát csak a gyerekek, és a háztartás, ami nektek jutott. Nagyszerű!

Soha nem szeretnék ilyen életet.


Azt gondolom, inkább legyen kevesebb pénz, de a társam társam legyen, és ne valami fantom, aki ott van néha, de amúgy nincs. Én meg egy háztartási robot.

Milyen élet ez?

2020. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%
A második gyerek után megromlott a viszony köztetek,de Te szültél ennek ellenére egy harmadikat.A kapcsolatotokat kellett volna rendbehozni,több időt együtt tölteni.A harmadik baba nem pótolja a férjed szeretetét,sokan esnek ebbe a hibába,mert így még kevebb időt vagy kettesben a férjeddel.Próbáljatok beszélgetni,legyél vele kedves,hogy újra egymásra találjatok.Sok sikert Nektek!
2020. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló. Pont ugyanígy érzem. Ha nem lennének a gyerekek, sokszor úgy érzem, hogy már nem lennék vele. Mert nekem nem erre van szükségem, akkor sem, ha tudom hogy sokan irigyelnek. Mert csak a felszínt látják.

És a legfájóbb, hogy sokszor érzem azt, hogy nem is hiányoznék neki. Tavaly nyáron elmentünk anyukámhoz vidékre (250 km). Ott voltunk közel egy hónapig, mert nem éreztem hogy hazavárnak. Volt hogy napokig fel sem hívott. Pedig munkából is tudna telefonálni, lenne ideje.

2020. jan. 22. 14:17
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
#21-nél a pont, teljesen megértelek, ki a fene vágyik ilyen életre. Komolyan, mintha az 50-es évek Amerikájából jönnének a válaszok: hajtsátok a még nagyobb házat, a következő lakást, a következő autót, szolgáld ki mindenben a férjuradat, aki majd játssza a pénzpumpát (az életetekben ugyan nincs jelen, mi több, menekül belőle), a gyerekek anyja egy egyre boldogtalanabb háziasszony, az apjukból pedig egy bankszámlát látnak, de nem baj, minden anyagi szükséglet alájuk lesz tolva, amitől aztán ugyanúgy nem lesznek boldogok, mint te sem. Együttérzés.
2020. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%

esetleg az otthoni időben valami olyan tevékenységet nem tudsz beiktatni ami valódi örömet jelent? niincs valami szabadidőd napközben, amikor alszanak pl?


annak aki azt írja milyen élet ez. lehet ha egy rossz munkahely lenne helyette az se lenne nagyobb öröm.


de szerintem kérdező valahogy alakítanod kellene az egészet, hogy minnél jobban legyél benne. esetleg hívni néha pár órára babysittert, hogy kimozdulhass.lehet ezt könnyebb lenne vele kommunikálni, hogy kicsit kiégsz, mert ekkor nem neki kell változtatni.


vagy nem tudom most opció lenne külön menni? mert ha nem, akkor valahogy ezen körülmények között kell jót csinálni. egyelőre. később meg ha nem. változik semmi már lehet több mozgástered lesz.

2020. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

"annak aki azt írja milyen élet ez. lehet ha egy rossz munkahely lenne helyette az se lenne nagyobb öröm."

Azért az éhbérért gályázás és a "mindhárom gyereknek saját lakás" között van egy pár lépcsőfok, ami sem anyagi, sem érzelmi nélkülözéssel nem jár.

2020. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy le leszek pontozva. De szerintem akkor is van valami még s háttérben. Es akkor sem idealis így a csaladnak.Elhiszem hogy van latszatja a munkájának, de pont hogy a munkahelyen lehet valakije. De nem akarom a bogarat a füledbe ültetni. 3 gyerek sok, ha ő nem vesz részt a nevelésbe. Jól latod vagytok, ti meg van ő. A gyerekek meg kicsik,lakást kesőbb is össze lehet hozni nekik. Ezeket az elvesztegetett időket semmi sem fogja kárpótólni. Igen, jó lesz ha nem kell kuporgatniuk. Ez igaz. De megéri ennyi áldozat? Vagy úgy van vele, vallaltatok hitelt meg gyereket, a te részed ez, az övé meg a penzkereset? Próbáld meg szép lassan visszédesgetni magatokhoz. Segits neki átélni, hogy jól érezze magát veletek. Lehet ő is kívülállóként érzi magát. Beszéljetek sokat. De ne számonkérés legyen. Próbalkozz. Hátha. A kicsit próbáld meg bölcsibe adni ha egy eves lesz. A többi nagyobb ők oviba lesznek gondolom.Ket dolog miatt, talalj valami munkat ami lrkot, hoz egy kis penzt is. Igy hatha kevesebbet hajt a ferjed, es akkor mondhatod hogy legyen otthon többet. Azt mondjuk furcsállom hogy a csaladi vendegeskedes utan batratok hada is jött..mierr nem mondtad hogy bocs kicsim ehhez faradt vagyok, legyunk egyutt. Vagy pont emiatt hivta őket? Ezért furcsa ez. Mert ha hianyoznatok lecsapna az ilyen alkalmakra. Sőt a gyerekek mehettek volba a nagyszulokhoz.jo a legkisebb lehet nem, de az is valami. Mar jobabn tudtatok volna egymasra figyelni. Valahogy probalj meg egy hetveget, megoldani igy. Kivancsi lennek mit szól.
2020. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, bocs az elírásokért, remélem így is érthető. (Az új telefonon még mindíg nem szoktam meg a billentyűzetet.)
2020. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Szeretitek ti még egymást?Külön alvás kommunikáció szinte nulla 5 hónapja nincs sex.Igy akarod leélni az életed?Csak egy van mindenki megérdemli hogy ebbe az egy rövid kis életébe boldog legyen.De ezért tenni kell egy kapcsolat se tündérmese dolgozni kell hogy évekig működjön és jó legyen mindkét félnek hogy ne hagyjátok kihunyni a lángot te akkor hagytad amikor belementél a külön alvásba hogy ne zavarjon????Engem az zavarna ha akármilyen késön ér haza a férjem nem mellettem akarna elaludni igy nem is csoda hogy nincs sex.Annyit dolgozni hogy ne legyen valakinek ideje a gyerekeire és a feleségére minek???Kell dolgozni persze én is dolgozok a férjem is de nem ez az élet.
2020. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, hogy a lakást el kellene inkább adni, jobban járnátok, és talán az egyik autót is. Jó az előretervezés, és fontos, de máshogy is lehetne, ami által tudna jobban veled/veletek is foglalkozni.
2020. jan. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!