Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt. Szinte a nulláról kezdtük, eleinte minden forintot félretettünk.

Mára neki nagyon jó állása lett, egyre feljebb ment a ranglétrán és nagyon jó fizetése lett. Ennek a hátulütője, hogy jóformán sosem látom. Hajnalban elmegy, késő este jön haza, hétvégén maszek munkákat csinál. Kb két éve nem is alszunk együtt, ő a vendégszobában alszik a földszinten, hogy ne zavarjon engem és a gyerekeket. Szexuális kapcsolat pontosan öt hónapja volt köztünk, amikor a harmadik babát összehoztuk.

Ha szóvá teszem, hogy legalább hétvégén ne dolgozzon, akkor mindig azzal jön, hogy ő nem akarja hogy a gyerekei is a semmivel induljanak el az életben. Amit értek is, de az apjukat alig látják és nekik is hiányzik. Nekem is.

Abban mondjuk igaza van, hogy van egy csomó hitelünk, de emellett van egy nagy házunk, két autónk és két lakás, amit kiadunk bérlőnek. Mondtam, hogy adjuk el az egyik lakást és abból kimegy a hitel. A másik lakásból befolyó pénz és a fizetésébő kényelmesen elélünk, de mindhárom gyereknek saját lakást akar.

Szerinte én elégedetlen vagyok és nekem semmi sem jó. És más asszony örülne annak, ami nekem van. De úgy érzem magányos vagyok.


2020. jan. 22. 11:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj az ilyen sztorikkal, hogy látjuk a kezdetet, de a véget nem.

Voltak hasonló helyzetű ismerőseim. Amint abbahagyták ezt a munkát, kevesebb lett a pénz és megérezte a feleség. Mindig válás lett a dolog vége.

2020. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Karácsonykor itthon volt két hetet. Kicsit talán közelebb éreztem magamhoz, de túl sok időt nem voltunk együtt. Három napig a szülei voltak nálunk, utána az én szüleimhez mentünk át, majd meghívta egyik nap két barátját, másik nap meg egy munkatársát. Természetesen mindenki a családjával jött, úgyhogy az ünnepeket végig a konyhában töltöttem, majd takarítással. Ő addig a gyerekekkel játszott vagy pihent.


Szeretője biztosan nincs. Tényleg a cégnél tölti az idejét, ezt már én is leinformáltam. Hacsak ott nincs valakije. De nem hiszem, mert sok a maszek munkája, amit ha csinál, több pénzt hoz haza. Tehát látszatja is van.

2020. jan. 22. 12:19
 13/32 A kérdező kommentje:
Ő is ettől fél, hogy kevesebb lesz a pénz és nem tudja időben kifuttatni a hieleket és mihez kezdünk, ha bármi történik. De vannak olyan kiadásaink, amik szerintem feleslegesek, ő viszont ragaszkodik hozzájuk.
2020. jan. 22. 12:22
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

Miután a párom közel annyit dolgozik, mint tied, azt tudom mondani, hogy ne panaszkodj. Vállaltad ezt a szerepet. Nekünk mondjuk eszünk ágában sincs külön aludni, ha nappalt nem tudjuk együtt tölteni, akkor legalább este bújjunk egymáshoz. A gyerekek elvannak, ha a kicsi felsír átmegyek, visszaaltatom. Én nap közben tudok pihenni. Hajnalban is gyakran felkelek csakhogy találkozzunk. Akkor készítek magunknak kávét, beszélgetünk, egymáshoz bújunk. Ez jó esetben fél óra, de megéri. Mi is átmentünk azon a szakaszon, amin ti. Végül az én gondolkodás módom, hozzáállásom megváltozása lett a megoldás. Ő mindennap felkel és dolgozik azért, hogy a családnak megadjon mindent és, hogy a gyerekekkel tudjak foglalkozni a gyes végéig. Összetehetem a kezem, hogy 3 évig itthon maradhatok. Más a terhességét is végig melózza. A gyerekeket is arra buzdítom, ha hazaér apa szeretgessék meg. Valamikor együtt zuhanyoznak, együtt vacsoráznak (egy tányérból). Nekem az a dolgom, hogy ő OTTHON érezze magát. Akkor nem fog más után nézni vagy csakúgy elhagyni. Hiába nagy a türelme egy férfinek, a hisztit hosszútávon nem fogja tűrni 3 gyerek 8de vagy oda.

Tedd te is oda magad ahogy ő. Jól esne neki az egésznapi meló után a babusgatás.

2020. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

ez jó ötlet mondjuk amit #14 ír. hogy lehet jobb lenne valahogy kicsit visszacsábítanod, mint a rossz részt rákcsálni, főleg ha t3nyleg melózik.


valami kis apró szokatlan figyelmességekkel kezdhetnél. ne hirtelen váltásként. hanem csak néha. és úgy mellesleg ne úgy hogy várnál valamit. csak higy neki jobb kedve legyen.


vagy esetleg valami játékos dolgok. akár pár vicces kép, vagy komment. és ne feltétlen a gyerekek kapcsán.


hogy szép lassan legyen valami szál köztetek.

2020. jan. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, én is odateszem magam. Nem pihenek egész nap, még ha úgyis tűnhet. Nap végére én is nagyon fáradt vagyok és nem, nem ezt vállaltam. Soha nem akartam "egyedülálló anya" lenni. Én egy társsal vállaltam gyerekeket. Három ingatlant és két kocsit sem akartam soha. Nekem ezekre nincs szükségem. Én férjet szeretnék és apát a gyerekeimnek.
2020. jan. 22. 12:50
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
Szomorú,újabb Csok- os gyerek születik rossz házasságra.
2020. jan. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
26%

Attól, hogy férj és apa lett még nem kell feladja magát. Ezek a te elvárásaid. Foglald le magad. Egyelőre nem vagy egyedülálló anya, de ha így folytatod az lehetsz. Ha neki azokra szüksége van akkor fogadd el. Az egyik pasi xboxozik, a másik iszik...

Neked mindennap hazamegy a férjed, valaki évente 3x, 4x látja mert járja a világot, hogy megkeresse a családnak azt a pénzt amivel mindent biztosíthat nekik. Ahogy nőnek a gyerekek és te is visszamész dolgozni jobban fogod érezni magad. Nekem is sokszor hiányzik a felnőtt közeg, de nem piszkálom emiatt a férjem. Bocsi, nem sértésnek szánom. Felnőtt vagy, a férjed is. Csak a filmekben van tökéletes élet.

Egyébként van segítséged a gyerekek körül? Gondolok itt nagyszülőkre például.

2020. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Nincs segítségem, csak én vagyok és a lányok.

Lehet, hogy ténylegesen nem vagyok egyedülálló anya, de ezt sokszor csak annyiból veszem észre, hogy férfi ruha is van a szennyesben és a pénz a vitrinbe érkezik, nem a bankszámlámra. De ezek szerint tenyleg én várok el sokat. Egyszerűen látom a régi barátaimat facebookon, akik minden hétvégén együtt csinálnak valamit én meg nyaranta is egyedül cipelem őket mindenhová. Úgy érzem vagyok én meg a gyerekek és van ő. De nincs olyan, hogy mi.

2020. jan. 22. 13:25
 20/32 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sincs segítségem.

Ne gondold azt, hogy a Facebookra kitett idilli képek mögött nincsenek nehézségek. A legtöbb ilyen kép nyomásra készül, hogy legyen mit megmutatni a másiknak. Sokszor sokkal nyomorultabb életek vannak mögötte, megcsalások. (Egyrészt emiatt sem regisztráltam. )

És a kérdésedre válaszolva nincs benned hiba, teljesen természetes és normális amire vágysz. De ezt nem tudjuk ráerőszakolni a férjeinkre. Veszekedni nem fogok már ezért. Rongyosra beszéltem már ebben a témában a számat. Éjszakákat szövegeltem végig. Aztán elfogadtam, hogy mellette ilyen az életem. Szeret, de nem fog mindig a szoknyám mellett ülni, szereti a munkáját. Szereti, ha sok pénz van és meg tudja venni az aktuális kis kütyüit. De mindig hozzám jön haza, és rám vágyik. Nem akarom elüldözni azért mert bennem van egy kialakult kép hogyan is kellenne lennie a mi kapcsolatunknak, amit a társadalom is elismer, a többiek meg irigyelnek. Így is gyönyörű életet élünk. Meg van mindenünk és számíthatunk egymásra. A gyerekek pedig szeretnek minket.

2020. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!