Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a férjem, mégis jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, mégis jó nélküle, amikor elutazik?

Figyelt kérdés

Tényleg szeretem, mindenét, és nagyon odaadó férj, állandóan boldoggá akar tenni, nem panaszkodhatok. Van 3 kicsi gyerekünk, én még gyeden vagyok itthon a két kisebbel (1 és 2.5 évesek), a nagyobbik most elsős, de ADHD-s, nem egy könnyű gyerek, én pedig nagyon nehéznek találom a mindennapokat velük, pláne hogy nemrég költöztünk, ami állati sok meló. Megterhelő időszak ez nekem, érzelmileg, fizikailag, mindenhogy, könnyen csüggedek, leszek ideges vagy sírom el magam dolgokon. Pedig a férjem is kiveszi a részét az itthoni teendőkből, nem az a tipus, aki szerint a nő gondja a gyerek és a ház.

A férjemnek a munkája miatt néha külföldre kell mennie egy-egy hétre, és mivel így is túlterhelve érzem magam, azt gondolnám, hogy ezeket a heteket utálnom kéne, de ellenkezőleg. Szinte kivirágzom. Lehet, hogy egyedül kell csinálnom mindent, de egyáltalán nem érzem gondnak, sokkal erősebbnek és tettrekészebbnek érzem magam, mint máskor. Nem zavarnak a magányos esték sem, sőt, kifejezetten élvezem őket. Ha itthon van a férjem, sokszor csak lustálkodom a szabad perceimben és a gyerekek lefektetése után, ilyenkor magambazuhanva és kimerülve nyomkodom a telefonomat, lubickolva az önutálatban, amiért nem csinálok semmit, de amikor elutazik a férjem, valahogy sokkal jobban működöm, tevékeny vagyok, és magamat is jobban szeretem. Szeretem azt is, hogy szabadnak érzem magam, nem kell megosztanom senkivel a napom, nem kell figyelnem senki más hangulatára (a gyerekekén kívül természetesen). Hiányzik azért az ölelése, testközelsége, az összebújások, de a mérleg így is pozitív. Fura ez. Más is érzett hasonlót? Azért ha egy hónapra menne el a férjem, azt már nem hiszem, hogy élvezném, hiszen tényleg szeretem őt, de ezek a kis rövid egyhetes utazásai szabályosan feltöltenek. Mi a fene ez? Valami gond van velünk, csak nem veszem észre? Vagy ez teljesen normális?

A férjem mindig mondogatja, hogy utál elutazni, és mennyire hiányzunk neki. Nekem is utálnom kéne ezeket a heteket, nem?


2019. okt. 14. 04:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, teljesen egészséges. Mi is remekül megvagyunk egymás nélkül, amikor valamelyikünk elutazik, utána viszont mindig jó egymást újra látni.
2019. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is jól elvagyok egyedül! :)


Ja várj, én tényleg egyedül vagyok.


[link]

2019. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne aggódj, kérdező, normális, ahogy érzel. Az sem biztos, hogy a férjed nem érez megkönnyebbülést, amikor kilép az ajtón. De ez tabu, nem mondható ki.

Én nagyon szerelmes vagyok, de így is igénylem az egyedüllétet.

A sógornőm egy az egyben ugyanez, mint te. Boldog házasság, minden rendben, és az ő férje is utazik pár havonta. Azt mondja ő is, hogy a 3 gyerekkel állat nehéznek kéne lennie, mégsem az... ő azt mondja, akkor valahogy jobban mer önmaga lenni, és valahogy szabadabb érzés.

Nem akarod megpróbálni, hogy ugyanazokat a dolgokat megcsinálod akkor is, amikor ő is ott van? Nekem ez egyszer nagyon bevált, amikor én is elkezdtem hasonlóan érezni. Nálam jól működött.

2019. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális ne aggódj!
2019. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ah, nekem is szó szerint ugyanez! És én is csak fáradtan a telefont nyomkodom. Szabályosan vágyom rá, hogy néha elmenjen és legalább két napig ne szóljon hozzám senki, ne legyen a nyomomban senki, ne kelljen szólnom senkihez. Mondjuk én megfeszülök mindennap (munka plusz mindig van valami program). Most úgy volt, hogy elmegyek üzleti útra pár napra és örültem neki, hogy majd a hotelban egyedül leszek, de sajna elnapoltuk. 😅

Olyan jó olvasni, hogy mások is vannak így ezzel. Amikor én mondtam ezt a páromnak, nem tetszett neki, pedig tényleg nem ellene szól.

2019. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!