Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a férjem, mégis jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, mégis jó nélküle, amikor elutazik?

Figyelt kérdés

Tényleg szeretem, mindenét, és nagyon odaadó férj, állandóan boldoggá akar tenni, nem panaszkodhatok. Van 3 kicsi gyerekünk, én még gyeden vagyok itthon a két kisebbel (1 és 2.5 évesek), a nagyobbik most elsős, de ADHD-s, nem egy könnyű gyerek, én pedig nagyon nehéznek találom a mindennapokat velük, pláne hogy nemrég költöztünk, ami állati sok meló. Megterhelő időszak ez nekem, érzelmileg, fizikailag, mindenhogy, könnyen csüggedek, leszek ideges vagy sírom el magam dolgokon. Pedig a férjem is kiveszi a részét az itthoni teendőkből, nem az a tipus, aki szerint a nő gondja a gyerek és a ház.

A férjemnek a munkája miatt néha külföldre kell mennie egy-egy hétre, és mivel így is túlterhelve érzem magam, azt gondolnám, hogy ezeket a heteket utálnom kéne, de ellenkezőleg. Szinte kivirágzom. Lehet, hogy egyedül kell csinálnom mindent, de egyáltalán nem érzem gondnak, sokkal erősebbnek és tettrekészebbnek érzem magam, mint máskor. Nem zavarnak a magányos esték sem, sőt, kifejezetten élvezem őket. Ha itthon van a férjem, sokszor csak lustálkodom a szabad perceimben és a gyerekek lefektetése után, ilyenkor magambazuhanva és kimerülve nyomkodom a telefonomat, lubickolva az önutálatban, amiért nem csinálok semmit, de amikor elutazik a férjem, valahogy sokkal jobban működöm, tevékeny vagyok, és magamat is jobban szeretem. Szeretem azt is, hogy szabadnak érzem magam, nem kell megosztanom senkivel a napom, nem kell figyelnem senki más hangulatára (a gyerekekén kívül természetesen). Hiányzik azért az ölelése, testközelsége, az összebújások, de a mérleg így is pozitív. Fura ez. Más is érzett hasonlót? Azért ha egy hónapra menne el a férjem, azt már nem hiszem, hogy élvezném, hiszen tényleg szeretem őt, de ezek a kis rövid egyhetes utazásai szabályosan feltöltenek. Mi a fene ez? Valami gond van velünk, csak nem veszem észre? Vagy ez teljesen normális?

A férjem mindig mondogatja, hogy utál elutazni, és mennyire hiányzunk neki. Nekem is utálnom kéne ezeket a heteket, nem?


2019. okt. 14. 04:11
1 2
 1/15 Barnabas333 ***** válasza:
81%
Sokkal jobb ez hidd el. Azért mert néha külön vagytok az izgalmas, várod őt. Nekünk egy 7éves autista kisfiúnk van. Hiperaktív. Állandóan együtt vagyunk, sajnos már rég el hidegültünk egymástól a párommal pedig én még tudnám szeretni, de nem engedi... 42f
2019. okt. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tök normális, mindenkinek szüksége van egy kis egyedüllétre.
2019. okt. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Ha elutazik pár napra, olyankor csinálom este magamnak kis programokat. Olvasok, zenét hallgatok stb. Nehezebb így az élet, mert mindent nekem kell csinálni, de mégis kikapcsolódás nekem. Aztán persze alig várom haza és örülök neki, hogy itthon van. De pár nap jól esik.
2019. okt. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Úristen, szoszerint ezt érzem. Még az a telefon nyomkodós rész is pont ugyanaz. :D

Na akkor megnyugodtam, én is azt hittem, hogy csak én vagyok így. :)

2019. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van az az élethelyzet, amikor normális. Amikor te vagy otthon, akkor egy kis felszabadulás, egyedüllét. Néha én is élvezem, ha egyedül vagyok :)


Viszont amikor te vagy külföldön vagy bárhol "idegenben", akkor hiányzik a család, az más mint otthon, a megszokott környezetben egyedül maradni. Pl. most külföldön vagyok két hétre, tegnap érkeztem, és már mennék haza a páromhoz, mert egyedül lenni máshol elég sz.r.

2019. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha mindenkinek jól esik egy kis egyedüllét.
2019. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gáz nincs veled. Én is tök jól elvagyok, ha a párom elutazik, kell ahhoz, hogy hiányozhasson, meg várjam haza.
2019. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem ezzel mindannyian így vagyunk.Vágyunk egy kis egyedüllétre,amikor csak magunkkal kell foglalkoznunk a gyerekeken kivül.
2019. okt. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is így van. Valahogy jobban visz a lendület, olyan házimunkákat is lazán megcsinálok, amit amúgy ő szokott és feleannyira sem fáradok el, mint a normális napokon. Mégis annyira jó, amikor végre hazajön! ❤️
2019. okt. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jól elvagyok egyedül, a magam tempójában tudom végezni a dolgom. :) Nekem szükségem van Én-időre! Ezzel nincs baj, attól még szeretem a párom.
2019. okt. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!