Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Várható volt ez a végkifejlet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várható volt ez a végkifejlet, most miért fáj mégis ennyire?

Figyelt kérdés
20 év együttlét,13 év házasság után tegnap este pont került a végére. Volt minden ebben a házasságban: nagyon szép és jó pillanatok, fizikai és rengeteg lelki bántalmazás, önbizalom leépítés az ő részéről, megcsalás az én részemről. Próbáltuk helyrehozni, nem ment. Tegnap beszéltük, ki mikor volt úgy igazából boldog a másikkal. Végső döfésként megkaptam, hogy miután összeházasodtunk, volt egy két jó pillanat. Ez a földbe döngölésnél is szörnyűbb volt. Ennyi jó volt? Most úgy döntöttünk, elválunk, hogy ne bántsuk egymást tovább. De valahogy mégis nagyon fáj. A 20 év alatt megváltoztunk nagyon mindketten, már teljesen más dolgok érdekelnek minket, közös együttlétek nincsenek.
2019. márc. 3. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A megszokás érzése miatt fáj. De ez természetes. Idővel jobb lesz. Még kötődsz hozzá, hisz 20 évig együtt voltatok.

Gyászold majd meg a kapcsolatot, vond le belőle a tanulságot. Kitartást.

2019. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott, hogy esetleg párterápiát érdemes lenne e kidobálni. Vagy már teljesen felesleges? Úgy érzem, már nem szeretem. De mi van, ha rosszul döntök? Ha csak dühös vagyok rá, meg arra, amit mondott. Mi van, ha tényleg miattam romlott el ez az egész?
2019. márc. 3. 07:04
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Mi van ha... Mi van ha...?


Nincs értelme a párterápiának! Miért ragaszkodsz görcsösen a sz..rhoz?

2019. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés valójában?


A kérdőjelet látom, de úgy érzem, csak panaszkodni akartál egy kicsit, kérdés nincs.

2019. márc. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ebből már nem lesz jó kapcsolat... Te is tudod. 20 évig nem volt elég a szart gyúrni? Párterápia helyett menj el egy pszichológushoz, akivel átbeszélheted a történteket és segít helyretenni az önbizalmadat.
2019. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tegnap történt, még jó, hogy össze vagy zavarodva. Lehet jövő héten már teljesen másképp fogod látni ugyanezt az estét. Érthető, ha ki akarod beszélni és kell is, de az idő is, hogy tisztába jöjj azzal, te mit érzel, mit akarsz. Jó dolog a pszichológus, de lehet elég pár barát hozzászólása, aki kívülről látja... de az időt és fájdalmat sajnos akkor sem lehet megúszni.
2019. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Többször volt róla szó. Tegnap mondtuk ki mindketten.
2019. márc. 3. 08:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Az kb. mindegy ebből a szempontból, mert más egymást ijesztgetni vele, ami akár évekig előfordulhat, és más szembesülni vele élesben.
2019. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!