Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért érzem mégis rosszul magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem mégis rosszul magam?

Figyelt kérdés

Évek óta rossz a házasságom. Most kimondtam, hogy vége. Mégsem érzek megkönnyebbülést. Sajnálom a férjem, magam,a közös életünket. De a másik oldalon viszont ott van, hogy nem tudunk semmiről beszélgetni, nincsenek közös programok, mások az elképzelésink az életről. Szex sincs.

Elveszett az a fiú és az a lány, akik voltunk.


2019. máj. 11. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Azt sajnálod, hogy ami volt és jó volt, azok a személyiségek akik voltatok, az elmúlt. De igazából megszokásból vagytok együtt, az pedig egyik félnek sem jó. Szerintem a múltbani jó dolgok hiánya és a változás miatt érzed magadat rosszul, nem attól, hogy szétmentek.
2019. máj. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Valami dolgod van vele, nem csak annyi, hogy megszüntesd.

Áss még kicsit, esetleg menjetek párterápiára!

2019. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 LazyJones ***** válasza:
100%
Lehet, egyszerűen csak rád zuhant a kor. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha már évek óta tart, nem lehettek túl fiatalok, most pedig szembesülnöd kell vele, hogy már nem az a fiatal, naív és optimista lány vagy, aki a házasság előtt/elején voltál. Az álmok elmúlása fájni szokott.
2019. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
40 éves vagyok, kb a gyerek születésével kezdődött, én úgy érzem. Annak meg már 9 éve. Sok mindent elrontottam én is, de leginkább közösen ástuk meg ennek a kapcsolatnak a sírját.
2019. máj. 11. 10:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Azert erzed rosszul magad, mert tudod, hogy a menekules nem megoldas. Lehet, hogy ideig-oraig jol fogod erezni magad meg szabadabbnak, egyedul vagy egy uj parkapcsolatban, de az egyedulletnek illetve egy uj kapcsolatnak is lesznek nehezsegei. Lehet, hogy kellene meg dolgoznod a hazassagotokon. Tegyel meg erte mindent, mielott vegleges dontesre jutsz. Ha kell, menjetek parterapiara is.

De pl. hogyhogy nincsenek kozos programok? Miert nem szervezel te? Olyan nincs, hogy ne lehetne kitalalni valamit. Ha te nem is tudod meggyozni a ferjedet, hogy mozduljatok ki, akkor talan a gyerek kedveert megteszi. Vagy ha ugysem, akkor hivjal vendegeket, ahhoz meg se kell mozdulnia, hazhoz megy a "program". Szexet is kezdemenyezhetsz nyugodtan.

Ha nem csinaltok kozosen semmit, akkor ne csodalkozz, hogy nincs is mirol beszelgetni.

Ha egyebkent minden rendben, "csak" ellaposodott a kapcsolat, akkor nem biztos hogy fel kellene rugni.

En azert drukkolok nektek!

2019. máj. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ő mindig dolgozik, mindig fáradt. A gyerek kedvéért sem jön el. Neki is beígér fűt fát, aztán semmi nem lesz belőle.

A szexet nem kívánom vele. Nem vagyok neki megfelelő külsőre. Dagadtnak tart. Leépítette az önbizalmam. Folyamatosan azt hangoztatta, hogy életképtelen vagyok, kövér, mint egy bálna. Így nem kívánom vele a szexet.

2019. máj. 11. 11:21
 7/18 anonim ***** válasza:
És ő mit felelt?
2019. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mire mit felelt?
2019. máj. 11. 11:53
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Akkor kezdjel magaddal is valamit, hogy vonzobbnak talaljon. Egy plus size no is lehet igenyes es csinos. Vannak ilyen modellek is. Csak talald meg a stilusod, oltozkodj ugy, hogy az elonyeidet hangsulyozd. Ha meg te sem vagy elegedett magaddal, akkor nem varhatod el, hogy a ferjed az legyen veled. Ebben az esetben meg probalj lefogyni, sportolj valamit.


A programokra meg annyi tippem van - en ezt egyszer kiprobaltam, es bevalt! - hogy keress olyan rokont/baratot (ez lehet az anyukaja, vagy a legjobb baratja, tesoja, barki) - akinek nem tud nemet mondani. Szervezd be ot is meglepibol, es mondjuk vard meg a ferjedet a munkahelyenel, hogy "van 4 jegyetek a ...-ra, XY is jon veletek".

Tudod az emberek sokszor csak a legkozelebbi csaladtagjaiknak nyafognak, hogy faradtak, de ha olyan valakivel allitasz oda, aki elott tud viselkedni, akkor nem lesz kifogas.

Meg meg hozzatok is hivhatsz vendeget, de elsosorban olyat, akinek orulne. Ne kerdezd meg elore, hogy meghivhatod-e, csak jelentsd be, hogy hetvegen atjonnek az "XY-ek".

2019. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8: Hát arra, amikor mondtad neki, hogy vége.
2019. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!