Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem furcsa (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa (ha erősen akarok fogalmazni: nevetséges) amikor várandós vagy már szült anyukák fehér menyasszonyi ruhában esküdnek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%
Ha az ártatlanságot jelképezi, akkor ezentúl kizárólag a szűzek mehetnének fehérben férjhez. Attól, hogy valakin nem látszik,-hogy a Te szavaiddal éljek-, még nem lesz jobban "ártatlan", mint az, aki már várandós,vagy gyereke van. Ergo ha ragaszkodsz az álláspontodhoz, akkor ténylegesen a csak szűzeknek "járna" a fehér. Estleg ha már ennyire vaskalaposan gondolod, el lehetne rendelni egy vizsgálatot is előtte, hogy bizonyosan jogosan viselné-e a delikvens. Szerintem ez a nevetséges. Jómagam az álszenteskedés minden féle fajtáját mélységesen megvetem és ez az. Mégis milyen jogon ítélne meg bárki e miatt más embert meg? Senki sem kíváncsi az utálkozók véleményére szerintem és szerencsére nem is számít a lőtéri kutyának sem, hogy szerinted ez nevetséges. Szerintem meg az ilyen hozzáállás az. Ez a kivagyiság, meg ítélkezés és annak a teljesen téves gondolata, hogy jogod van pálcát törni bárki fölött is. Remélem jómagad is szűzen mész majd fehérben férjhez(vagy mentél),mert ha nem, akkor pont olyan nevetséges vagy a saját kritikád szerint, mint aki anyaként teszi ezt. Ha az ártatlanság a fehér, akkor legyen az az ara valóban ártatlan, akár látszik rajta, akár nem. Hipokrata alert, level 100!
2019. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
#30 a nagyszüleim a 65. (!!!), mondom a HATVANÖTÖDIK házassági évfordulójukon megerôsítették a fogadalmukat. Hogy miért? Mert akarták. Egyszerûen felöltöztek csinosan, anyukám megszervezte nekik az anyakönyv vezetôt egy étterem kertjébe. Közeli családtagok, barátok voltak jelen.
2019. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

#32

Az enyéim is 60 év után ,de azt aranylakodalomnak nevezzük,akkor szokás ☺ Te nagyszüleid pedig a 65.vagyis a gyémantlakodalmukon,amikor szintén szokás,hiszen ez hatalmas öröm ünnep,ez nagyon sok év ☺

Én itt a kis 3-5 évente nagy csinnadatrával ünneplőkre gondoltam. Akik soha nem lesznek együtt 60-65 évig és ez a nap eskümegújítás csak vetítés kifelé.


A drága jó nagyszüleink (enyéimet Isten nyugosztalja) ezekhez a kirakati majmokhoz nem hasonlítandók.

2019. szept. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező valamiért nagyon irigy/féltékeny a 45 éves menyasszonyra :)
2019. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!