Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak szerintem furcsa (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furcsa (ha erősen akarok fogalmazni: nevetséges) amikor várandós vagy már szült anyukák fehér menyasszonyi ruhában esküdnek?

Figyelt kérdés
2019. szept. 22. 15:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%
#7-es vagyok. Kérdező, ha nem tudod értelmezni, amit írtam, akkor inkább ne reagálj...:)
2019. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Szerintem a te értelmezésim képességeddel lehet baj.
2019. szept. 22. 15:55
 13/34 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem azon is gáz valamennyire, aki rég együttélél a párjával, ill. bizonyos kor felett is kilog a lóláb. En tuti nem vennék fel hófehéret, ami nem akkora kihívás ma már, simán lehet vmi szint belevinni a ruhába, pl egy színes szalaggal, vagy bármi.
2019. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%

Egyes kultúrákban a fehér a gyász színe.


Vannak, akiket csak azért vesznek el,mert gyerek van/lesz. Inkàbb ez a gàzabb.


Szerintem menjen férjhez mindenki olyan színű ruhában, amilyen neki tetszik.

De a szokás a fehéret kívánja még mindig.

2019. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
82%

Akinek fontos, vegyen fel fehéret 70 évesen is.

Lassan 40 éve vagyunk házasok és a párom akkor alig múlt 18. Mégsem fehérbe volt. Ha jól emlékszem, valami galambszürke anyagból varrattunk neki ruhát, nekem és öltönyt. Senki nem foglalkozott vele, miért ebben vagyunk.

Mindenki abba mondja ki az igent, amiben akarja.

2019. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem zavar ha nem szűz nők viselnek fehéret, viszont azt simán megertenem ha a te jövendőbelid feketében (a gyász és veszteség színében) akarna hozzád menni.
2019. szept. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
45%
Mindenki olyanban megy férjhez amilyenben akar. Viszont, személy szerint terhesen, vagy gyerekkel biztosan nem vennék fel fehéret. És nem azért, mert szűzen megyek férjhez vagy ilyesmi, hanem egyszerűen tényleg nagyon furcsán néz ki, hogy pl ott jön mellette a kisgyerek, ő pedig a nagy hercegnős ruhában vonul végig a templomban. Vagy hasonló helyzet, nagy hercegnős ruha és nyolc hónapos terhes pocak. Polgári esküvőn egyébként én még jobban el is tudom fogadni, de aki ezt a parádét a templomban játsza végig, azt nevetségesnek tartom.
2019. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
88%
Régebb itt nálunk elképzelhetetlen lett volna.Ha már látszott a terhesség,nem vették fel a menyasszonyi ruhát.De most két gyerekkel is felveszik,és senki nem botránkozik meg rajta,kivéve néhány 80+os nénit.
2019. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%

"Ha eddig azt jelképezte, most is."


Akkor kb. senki nem vehetne fel.


Mindenki abban hazasodik, amiben akar.

Te valami vén, falusi pketykaasszony vagy bácsi vagy, hogy ezzel foglalkozol?

2019. szept. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem jelképezte a fehér menyasszonyi ruha a szüzességet. Amikor tényleg szüzen mentek férjhez a nôk, akkor egyszerûen felvették a legszebb ruhájukat. A fehér menyasszonyi ruha az angol udvarból ered. De nem jelképez semmit.
2019. szept. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!