Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha ki derül hogy nem várandós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki derül hogy nem várandós nem fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
A feleségem azt hiszi hogy terhes és azóta teljesen ki van fordulva magából.Nagyon búnkó lett és be szologat,flegmázik.Nem tudom hogy mit kéne tegyek.
2016. dec. 16. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mibol feltetelezi? Csak mert ma mar szuper tesztek vannak, amik nem hagyjak ketsegek kozott a noket. Olyan van sajnos, h vki sarkany lesz kozben. En olyan hulye tudtam lenni terhesen, h az mar nekem is sok volt. De a ferjem hulyesegeit meg erdekes modon jobban kezeltem, amikor babát vartam.
2016. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csinált tesztet nem az csak valamiért azt hiszi!
2016. dec. 16. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis már kiderült, hogy nem terhes, de még mindig azt hiszi, és teljesen kifordult magából.

Pszichiáterre nem gondoltál még? Ez így semmilyen formában nem normális!


Esetleg kézen fogva vidd el magánrendelésre, ahová te is bemehetsz, és értesse meg vele a doki, hogy egyáltalán nem terhes, semmi se utal rá. Ha még mindig köti az ebet a karóhoz, hogy ő márpedig igenis babát vár, akkor pszichiáterhez kell vinni.

Ha magától nem megy, akkor költözz el egy időre. Hátha az helyre rázza a meszet az agyában.

2016. dec. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lehet hogy az a baj hogy o titokban orult volna?


Te meg mondjuk tulzottan orultel hogy nem terhes es most ugy erzi hogy cserben hagytad volna ha megis terhes lenne?


Csak tippelek de nokent ilyesmuk fordulnanak meg a fejemben.

2016. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!