Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megéri megnősülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megnősülni?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy a házasság a válás előszobája. Alkalmas még ez a mai felgyorsult világ arra, hogy két ember normális és békés életet éljen? Esténként találkoznak munka után, mindketten fáradtak, stresszesek.

Olvasom itt is egy csomó kommentben, hogy elmarad a szex, az intimitás, aztán elindul a két ember külön utakon, veszekedések, elhidegülés. Majd már szex sincs, meggyűlölik a másikat és ennyi volt. Aztán sokan még gyereket is bevállaltak erre a nagy semmire.


Én 34 éves vagyok, de egy laza párkapcsolatnál többre már nem is nagyom vágyom ezek után.



2019. szept. 11. 10:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem zavar, hogy előtte írtam már releváns választ? Csak az anyázós válaszodon kicsit felröhögtem, de jó, hogy te oktatsz ki másokat a stílusról....

#12-es

2019. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


a kérdésedből nem volt egyértelmű, de a válaszokra adott reakcióid alapján világos, hogy számodra a házasság, mint kihívás még nem időszerű.


Annak, aki felnőtt érzelmileg, annak éri meg megnősülni. Aki annyira rabja a sztereotípiáinak, mint pl. te, annak nem.

2019. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy sokan tudnak értelmes választ is adni. Az anyázós proli stílus meg nem igazán érdekel, magasról teszek a PC-re, ki mit érdemel.


A legközelebbi kérdésem meg az lesz, hogy miért kell szét offolni egy kérdést. Nem arra voltam kíváncsi, hogy kinek mit dob be az egója. Egyébként kérdezhet az ember bármit, mindig jön 1-2 nagyok okosnak gondoló ember, és már a kérdésbe is beleköt. Persze ők érzik morálisan győztesnek magukat, hogy ők azért megmondták.


Hogy lehet feltenni egy kérdést úgy, hogy az én fejemmel válaszolja meg valaki? Naná hogy az összes válasz szubjektív! Ennyi erővel a létező összes kérdés baromság, mert hát vagy triviális választ lehet rá adni, vagy csak szubjektívet.


Az én kérdésemre alapvetően egyféle válasz létezik: a tapasztalati úton szerzett válaszok. Aztán pont arra lettem volna kíváncsi, hogy kinek, milyenek a szubjektív meglátásai.


Ehhez képes én lettem lehulyézve, meg hogy nem való nekem se nő se gyerek. Ne ítélkezz hogy ne ítéltethess. Akkor most nézzük meg ki dobta rám az első követ, vagy ki személyeskedett.


Ha valaki megkérdezi hogy 1+1 az mennyi, akkor írd oda hogy 2. Ne azt, hogy te mekkora debil vagy hogy nem tudod. Van az a mondás, hogy kérdezni nem szégyen.


Ha meg házasságról kérdezek, akkor olyanok válaszoljanak akik elsősorban házasok vagy elváltak, vagy pedig akik normálisan hozzá tudnak szólni. Ennyit meg az anyázásomról.

2019. szept. 11. 13:35
 24/24 anonim ***** válasza:
33%

Nahh, jobb már? Snickerst is bedobtad? 😃

Amúgy üdv a gyakorin! Javaslom a jelentés gombot, vagy csak simán az ignorálást egy piros pacsi társaságában. Hülye aki felhúzza magát a probokátorokon...

2019. szept. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!