Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megeri a ferjemert feladni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeri a ferjemert feladni mindent 0 onmegvalositassal?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok, 19evesen kezdtem az egyetemet, ferjemet is akkor ismertem meg, aki akkor barcelonaban lakott es ki is koltoztem hozza, azaz atmentem levelezore es csak vizsgakra jottem haza. Azota 4orszag 5 varosan keresztul mentem vele ahova az elet sodorta. Mindenutt jol ereztem magam, barataim is lettek meg gyonyoru lakasokban laktunk, ferjem figyelmes, kedves velem es en vagyok a mindene. 5 eves egyetemet egy szemeszter csuszassal tudom csak elvegezni. Az volt az almom hogy a szakmamban tevekenykedjek, de igy egyszeruen lehetetlen lenne. Ferjem szerint nekem nem is kene dolgoznom soha.

Szoktam fozni, de o jobban szeret etterembe jarni (akar heti 5-6nap), takaritot mindig hiv, mert szerinte en ne takaritsak.

Leven hogy kb. Egesz nap itthon vagyok igy az evek soran megtanultam 2 nyelvet es most tanulok egy harmadikat, meg tornazni szoktam minden nap, baratnokkel beszelek, majd mite ferjem hazaer kicsinositom magam. Ez vajon igy meddig tarthato? Szeretem a ferjemet de ez nekem nem onmegvalositas.


2016. okt. 16. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Úgy látom nem nagyon ellenkeztél mikor felhozta hogy nem kellene dolgoznod. Golddigger p1csa. Lapozzunk.
2016. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez addig tartható, amíg fiatal vagy és üde. Aztán néhány év múlva a férjed majd vált egy másik 24 évesre. Persze lehet, te is megmaradsz, de étterembe már nem veled fog járni...
2016. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerinted miert tettem fel a kerdest? En szeretnek dolgozni...

Szoval kerlek ne itelj ismeretlenul mert ezzel csak magadat minosited.

2016. okt. 16. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha kényelmes, miért ne. De azzal számolj, hogy előbb-utóbb lecserél majd
2016. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Beszéld meg vele, mit szeretnél. Mondd el a férjednek, hogy nagyra értékeled, hogy ennyire kímél, de te is szeretnéd magad egy munkahelyen kipróbálni. Nem hiába tanultál.
2016. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

És mi tart vissza!?

Egy önállótlan, akaratgyenge szexbaba vagy, az a helyzet.

Ha nekem nem kell takarítónő, akkor nem lesz! Vagy ha főzni akarok és otthon enni, akkor nem rágat senki étterembe.

És ha munkát akarok keresni és karriert építeni, akkor nem a gyk-ra írogatok, hanem álláshirdetésekre.

Mi a kérdés!?


Neked nem férjed van, hanem gazdád, és nem feleség vagy, hanem egy engedelmes pincsikutya. Pisilni is akkor mész, ha levisz, vagy azt szabad egyedül, engedély nélkül is!?


Ha szeret, akkor azt akarja, hogy boldog legyél vele. Ehhez pedig az kell, hogy azt tehesd, amit szeretsz. Ha te dolgozni, vállalkozni, vagy versenysportolni akarsz, akkor támogat.


Én már fejbe lőttem volna magam az unalomtól. Vagy műfordító leszek, ennyi nyelvtudással. Vagy vállalkozni kezdek.

De ha csak csecse dekoráció lennék a pasi mellett, abba belehalok.

2016. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne lehetetlen így dolgozni? Az adott országban, ahol pont vagytok, elkezdesz keresni valami munkát- diákviszonyod megvan, akár részmunkaidős gyakornokság is lehet, hogy legyen belőle tapasztalatod, idővel ha esetleg megint költöztök, akkor az mindenképpen kamatozhat az új helyen. 5 évig tanulsz valamit, nehogy már ne használhasd. Kérdező, az idődtől aztán bőven lenne rá lehetőséged, basszus még akár titokban is :D De nehogy ezt ne tudd megbeszélni a férjeddel...
2016. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Nyuszika, te pont olyan kellék vagy mint a lakásban bármi. Egy használati tárgy.

Miről beszélünk....?

2016. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Hú az oltogatás lat nagyon megy. Fotelból nagy a pofátok, aztán 10/9en ugyanúgy szoptok, mert nem tudtok válni a hitel v a gyerek miatt...Ti is csak kellékek vagytok, csak nektek még takarítani is kell..
2016. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Senkinek nincs joga ahhoz, hogy téged elítéljen emiatt az életvitel miatt, ami amúgy nagyon kényelmes lehet egy ideig. Maximum véleményünk lehet, azt meg te magad kérted.:)

Nézd, én majdnem beleestem ebbe a hibába, azzal a különbséggel, hogy az én exem nem egyik országból ment a másikba, hanem egy helyen éltünk. De kiálltam magamért, és később szakítottam is.

Nagyon fontos, hogy ne kerülj kiszolgáltatott helyzetbe, az a világon a legrosszabb dolgok egyike. Gondolj bele, nincs semmid, amihez nyúlhatnál, ha bármi probléma adódik a kapcsolatban, és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy tervezted. Már most csúszol az egyetemmel, gyakorlati tapasztalatod nulla, hova kellenél szerinted így 5-10 év múlva?

Jelenleg úgy táncolsz, ahogy a pasid fütyül, komolyan ez kell neked? Fejezd be az egyetemet, keress valami munkát, amíg nem késő. Akkor derül ki, hogy tényleg szeret ez a pasi, vagy csak egy dekoráció vagy neki az éppen aktuális lakásban...

2016. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!