Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megéri megnősülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megnősülni?

Figyelt kérdés

Egyre több helyről hallom, hogy a házasság a válás előszobája. Alkalmas még ez a mai felgyorsult világ arra, hogy két ember normális és békés életet éljen? Esténként találkoznak munka után, mindketten fáradtak, stresszesek.

Olvasom itt is egy csomó kommentben, hogy elmarad a szex, az intimitás, aztán elindul a két ember külön utakon, veszekedések, elhidegülés. Majd már szex sincs, meggyűlölik a másikat és ennyi volt. Aztán sokan még gyereket is bevállaltak erre a nagy semmire.


Én 34 éves vagyok, de egy laza párkapcsolatnál többre már nem is nagyom vágyom ezek után.



2019. szept. 11. 10:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Hhhhhhúúúúú de nagy beszólás volt, a 12 éves énem nagyot röhögött rajta. :D

Tényleg ne akarj házasodni, kicsi vagy még hozzá.

2019. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
19%

Minek?


Tejjel iszom a kávém, de azért nincs tehenem.

Szeretem a sertéspörköltet, de nincs disznóm, pláne nem vágóhidam.

Szeretem a gyors kocsikat, de azért nem vagyok versenyző.

...

2019. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

8-as. Ha nem érzed magadénak a kérdést, akkor minek válaszolsz rá? Itt rohadsz 0-24-ben, aztán osztod az észt a szobádból, mert hát te egymagad a gép előtt olyan okosnak hiszed magad. Bammeg, én marhára nem ütöm végig az összes kérdést, egyszerűen amire nem tudok válaszolni vagy nem érdekel, arra nem írok semmit.


Ja, vagy ami nálad olyan fontos, ha nem üti meg a szintedet, mert hát az valahol nagyon magasan van. Szerinted.

2019. szept. 11. 11:16
 14/24 anonim ***** válasza:
16%

Akkor érné meg, ha ingyenes lenne a házasság és a válás is. Felhajtás nélkül a házasság, háború nélkül a válás, egyszerű, értelmes szabályokkal.


És nem az lenne, mint most, hogy egész iparágak épülnek erre a két folyamatra. Ez szánalmas és jól jellemzi modern korunk kapzsi, pénzéhes mivoltát.

2019. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

12-es. Nem jöttél még rá hogy mekkora egy prosztó nulla vagy? Ide tolod magad, arcoskodsz, aztán nem viseled el a kritikát. Nincs jobb dolgod? A kérdésre nem tudtál adni egy értelmes, emberi választ, aztán visszajársz off-olni. Aztán olyan nagy embernek tartod magad. Hát erre jó a net, hogy a senkik is fontosnak érezhessék magukat.


Ami lényeges, ne is válaszolj rá, mert egyáltalán nem érdekel. Ne is gondolkozz frappáns odaszóláson, mert csak magadat járatod le vele. Szevasz.

2019. szept. 11. 11:33
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös. Jó meglátás! A biznisz részét még nem is vettem észre, de tényleg igazad van.
2019. szept. 11. 11:34
 17/24 anonim ***** válasza:
90%

#14 Én kérek elnézést, legközelebb írd meg azt is, hogy csakis elfogadó, veled egyetértő válaszokat vársz, és akkor nem lesznek ilyen problémáid... ;)

(A további személyeskedést, sértegetést, meg a vicces kitalációidat rólam megspórolhatod, mert le se fhosom - persze ha neked örömet/elfoglaltságot ad, akkor hajrá.)

További szép napot! :)

2019. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem éri meg megnősülni, mert fennáll a veszélye annak, hogy a párod kilyukad úton az anyakönyvvezető felé. Meg elég hülyén néznél ki az esküvői képeiden egy guminővel, mivel biztos vagyok benne, hogy ezzel az alpári proli stílussal igazit még nem fogtál soha.
2019. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
16%

3-as válaszolóval egyet értek.


Egyébként nincs semmi előnye, nem szűnik meg az adó, nem kapsz ingyen autót, ráadásul van akinek a neve is hosszabb lesz

2019. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul lett feltéve a kérdés. Itt tényleg nem házasságról van szó, hanem komoly párkapcsolat nehézségeiről. És hát igen.. rengeteget kell tenni azért, hogy fennmaradjon a tűz, a vonzalom, a szenvedély. Akik ellutulnak, illetve hagyják a párjukat is ellustulni, azok megérdemlik a szenvedést 😊

Akik pedig tezsnek egymásért és a kapcsolatért, azok jutalma a felhőtlen boldogság 😊


(Maga a házasság viszont egy gazdasági-jogi kötelék, nincs nagyon érzelmi oldala (max csak azoknál, akik még a mesék világában élnek). Egy házassággal sem több, sem kevesebb nem lesz a kapcsolat, ha az érzelmi oldalt nézzük.)

2019. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!