Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyire gáz ha én né akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha én né akarok lenni és nem csak a párom vezetéknevét felvenni?

Figyelt kérdés
Közeledik az esküvő és mindenki kérdezi, mi lesz a nevemmel, aztán kiakad, hogy én né szeretnék lenni és nem csak vezetéknévben, hanem Orbán Zoltánné. Ez tényleg ennyire gáz manapság? Nagyon elkenődtem, pedig eddig olyan boldog voltam.
2019. szept. 8. 23:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%

Tojd le! Én csak simán vezetékneves -né leszek, de így is rengetegen megszólnak. Ami érdekes, hogy még abba is elkezdtek beleszólni, hogy mi legyen a születendő gyerekem vezetékneve. (Érted, szegény gyerek még tervben sincs, de már belekotnyeleskednek egy olyan személyes dologba, mint a neve.) Ne hagyd magad elkenődni emiatt!


Nem "gáz", annyiban nem praktikus, hogy innentől kezdve név alapján nem lehet eldönteni hogyan szólítsanak (Zoltán néni :D ).

2019. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

Vannak emberek, akik mindenbe belekötnek. Nálunk beszóltak, hogy miért úgy neveztük el a kutyát, ahogy... Szóval hagyjuk.

Semmi gond nincs a -né formával. Aki szerint meg így majd Zoltánnénak fognak szólítani, az elég fantáziátlan. Anyukám is "Orbán Zoltánné" és mindig úgy mutatkozik be, hogy Orbán Erzsébet. Sőt, munkahelyi levelezésben is ezt használja már 30 éve...

Ne kenődj el. Ez tényleg olyan dolog, mint a gyerek neve. Ha előre megmondod, tuti lesz, aki beleköt.Esküvő után a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni, hogy ezt választottad.

2019. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, jogod van eldönteni, hogy hogyan szeretnéd, élj ezzel a jogoddal úgy, ahogyan csak szeretnél, hiszen az a lényeg, hogy neked mi tetszik.
2019. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
Semmi baj, ezzel, Ofzoltán, csináld, ahogy akarod. Praise be.
2019. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
22%

Alapbol a te döntésed és kész.

De attól nekem pl végtelenül furcsa hogy valaki -né akár lenni, így hivatalosan Zolinak, Jánosnak vagy épp Marcinak hívják nő létére.

2019. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 peca1000 ***** válasza:
11%

Szerintem Orbánné és a saját neved legyen.


Pl: Orbánné Kocsándi Kunigunda stb. :)

2019. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%

Ne házasodj. Éretlen vagy még hozzá, mert akit ennyire mások véleménye érdekel, az még agyilag egy gyerek szintjén áll.

Elkenődve meg majd akkor leszel, amikor a neved alapján mindenki egy nyugdíjas nagymamára gondol, meg amikor megszűnik a női keresztneved, és Zoltánné leszel. :D

2019. szept. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes,én mondjuk Kovács Péterné vagyok 32 éve,es senki nem gondolja,h Péterné a keresztnevem...!:)Aki ismer,tudja,hogy pl.Ági vagyok!


Ha hivatalos helyen vagyok x.y.né nak hivnak,nem fontos tudni mi a keresztnevem!

Ha pedig bemutatkozom,Kovácsné Ági vagyok!


Facen pedig legtobbszor jobb lánykori néven szerepelni,a régi ismerosok,osztálytársak jobban tudják ki vagxok!De ha asdzonynéven szetepelnék is tudnák,mert ha bejelolok valakit,irok uzit,hogy ki vagyok,honnét ismerem!


Amugy tényleg tedd azt,ami neked tetszik!!!

Lehet ,hogy te leszel a sook Kis- Nagy Noémi,es a férje vezeték nevét hordo Kis Noémi k között a kuriozum!

2019. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
90%
En is ugy szeretnem felvenni mint te es nem erdekel ki tartja maradinak ha a férjemnek igy tetszik akkor mas nem erdekel :))
2019. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg ugyanaz maradt a nevem,mint a házasság előtt. Képzelheted,miket kaptam érte :))) De minket egyáltalán nem érdekelt,neked is ezt javaslom.
2020. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!