Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyire gáz ha én né akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz ha én né akarok lenni és nem csak a párom vezetéknevét felvenni?

Figyelt kérdés
Közeledik az esküvő és mindenki kérdezi, mi lesz a nevemmel, aztán kiakad, hogy én né szeretnék lenni és nem csak vezetéknévben, hanem Orbán Zoltánné. Ez tényleg ennyire gáz manapság? Nagyon elkenődtem, pedig eddig olyan boldog voltam.
2019. szept. 8. 23:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a gyerek neve. Nem szabad előre elmondani, mert akkor mindenki elkezdi kritizálni.
2019. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy gáz! Nekem a kötőjeles megoldás nem tetszik, mégis az a trendi
2019. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
15%

Maradi vagy hallod. :) De, miért akarsz másoknak megfelelni? Az legyél, aki vagy. Házasságod után -né. Mert, ez tetszik, mert te így akarod. Pont.

U. zönge: Miért pont ORBÁN Z-né? :)) Mindegy. Kiss Istvánné is jó. Khm... :)

Trollnak pedig kevés vagy, de így vasárnap este nekem jó voltál. ;)

2019. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
62%
Hát ja. Bemutatkozol, de senki nem fogja tudni, hogy hogyan szólítson. Zoltánnének hívjanak :)
2019. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem gáz. Te magad eltűnsz mint egyén, megmaradsz annyinak, hogy valakinek a felesége vagy. Soha nem venném fel így senkinek a nevét. Ha már a saját nevem alatt letettem valamit az asztalra akkor ne legyek már mit tudom én Kiss Zoltánné. Hol vagyok akkor én?

De nyilván mindenki csinálja úgy, ahogy neki jó.

2019. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Magyafországon a leggyakoribb női név a Jánosné.
2019. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért ebben a generációban nem gyakori. Az juttatja eszembe, mikor a kémia tanárom termét próbáltam kikeresni a falon lévő jegyzékből általánosban, de nem sikerül, mert honnan a farkamból tudjam, hogy Zsóka néni az egy Nagy Istvánné. De te azt válasz, ami neked tetszik, neked kell használni.
2019. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Ne hagyd hogy mások hurrogása befolyásolják a boldogságodat! Ha az akarsz lenni akkor legyél az! Kit érdekelnek, nem ő fognak a te neveddel élni.
2019. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nagymamas, de te tudod. Az a fontos, hogy neked tetszen.
2019. szept. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy rapid IQ teszt. :)


Hívj csak B Lajosnénak. Ez olyan.... Modern. Értelmes. Előrelátó.

2019. szept. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!