Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt most én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjem hétfőtől szombatig dolgozik,csak én vagyok a gyerekkel mivel segítségünk semmi. Nagyon korán megy és későn jön haza úgy csak a vasárnap marad amit együtt tudunk tölteni. Most meg sértődött rám, mert ő azt szerette volna ,h menjünk el egy barátjához vasárnap látogatóba, de én nem akartam menni a gyerekkel mert a múlt hétvégén is tartottunk egy ilyen sütögetést ott a barátjánál és mindenki csak evett ivott egyedül én szaladgáltam a 1,5 éves gyerek után.Most mondtam neki ,h nem vagyok hajlandó azért menni ,hogy ők -beszélgetnek iszogatnak, én meg csak szaladjak a gyerek után.Erre kiakadt ,h elege van ,h én csak itthon akarok maradni,és h et nem normális h nem megyünk sehová de akkor ő se megy,és ennek nem lesz jó vége.....Elmondtam neki menjünk de csak úgy, ha nem isznak és nem csak én figyelek a gyerekre egész nap,mint múltkor is.Nem kell szerinte folyton lesni a gyereket, eljátszik a többivel. A sütögetésnél se figyelt senki rá,ott is Én voltam a nem normális, h megyek a gyerek után,mikor egy sima telón voltunk tele volt törmelékkel, árról nem beszélve 2 db sütögető volt bármikor megéghetett volna tőlük. Nem érti, h nem az a bajom, h menni kell hanem a hozzáállás,amit tudok hogy ugyan az lesz mint múlt vasárnap,akkor is már taxit hívtam és haza mentünk gyerekkel mert nem értettek meg ,h már 8 után megkell fürdetni meg alázni kéne a gyereket.😑😑😑Hiába mondjátok beszéljük meg, próbáltam ugyanezt mondtam el amit le írtam de én hagyjam beken ne szóljak hozzá.
2019. szept. 7. 20:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
82%
Visítsd már le a haját, ketten csináltátok meg a gyereket, gondoskodjon róla. Ki kéne osztani a te párodat, az a baja, hogy nagyon el lett kényeztetve. Apa lett, jó lenne, ha úgy is viselkedne. Állj a sarkadra, ne hagyd magad.
2019. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Ebből vannak a bajok,hogy nagy a szám és kiosztom.El mondtam ezt már nem egyszer nem kétszer .Szépen is ordítva is.Bezzeg a haverja -félesége 3 nevel és nem panaszkodik,ott sincs segítség....Hiába mondom hogy ez engem nem érdekel.
2019. szept. 8. 09:39
 23/24 A kérdező kommentje:
Elment ,kérdeztem hogy ugyan hova ? Most ő segít akor a tesojaeknak mert költöznek.Meg kérdeztem, h akkor mikor van a fia vagy én???!!! Ő vasárnap intézi azt amit hétköznap nem tud. Mondtam ,h akkor minek vagyunk együtt?? Anyám p.icsaja ez volt a válasz.
2019. szept. 8. 10:01
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom,de nagyon úgy néz ki hogy egy tuskóhoz mentél hozzá,ami még hagyján,de szültél neki egy gyereket is.Nem tudom mióta ismeritek egymást,mennyi együtt töltött idő után házasodtak össze,vállaltatok gyereket,de sajnos nagyon úgy néz ki hogy elhamarkodottan.És mivel felnőtt ember,nagyon nehéz lesz bármit is elérni nála,hogy változzon.Ismerek ilyen férjeket,és vagy eltűrik a feleségeik őket,vagy válnak.Egyik sem egyszerű,és jó megoldás.Szégyen az ilyen férfi,aki csak megcsinál egy gyereket,de magasról tesz rá,nem apa,egy gerinctelen önző féreg,önmagát a gyereke elé helyezi.Én hagynám hagy menjen,aztán kialakítanám a magam kis életét,nevelném a gyereket,és olyan helyre mennék vele ahol lehet ismerkedni akár hasonló cipőben járó férfival is.A férjed meg menjen a haverjaihoz,ha ők teszik boldoggá.Aztán majd 5 év múlva ne csodálkozzon ha a gyereke ne mismeri meg,vagy idegennek érzi.
2019. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!