Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt most én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjem hétfőtől szombatig dolgozik,csak én vagyok a gyerekkel mivel segítségünk semmi. Nagyon korán megy és későn jön haza úgy csak a vasárnap marad amit együtt tudunk tölteni. Most meg sértődött rám, mert ő azt szerette volna ,h menjünk el egy barátjához vasárnap látogatóba, de én nem akartam menni a gyerekkel mert a múlt hétvégén is tartottunk egy ilyen sütögetést ott a barátjánál és mindenki csak evett ivott egyedül én szaladgáltam a 1,5 éves gyerek után.Most mondtam neki ,h nem vagyok hajlandó azért menni ,hogy ők -beszélgetnek iszogatnak, én meg csak szaladjak a gyerek után.Erre kiakadt ,h elege van ,h én csak itthon akarok maradni,és h et nem normális h nem megyünk sehová de akkor ő se megy,és ennek nem lesz jó vége.....Elmondtam neki menjünk de csak úgy, ha nem isznak és nem csak én figyelek a gyerekre egész nap,mint múltkor is.Nem kell szerinte folyton lesni a gyereket, eljátszik a többivel. A sütögetésnél se figyelt senki rá,ott is Én voltam a nem normális, h megyek a gyerek után,mikor egy sima telón voltunk tele volt törmelékkel, árról nem beszélve 2 db sütögető volt bármikor megéghetett volna tőlük. Nem érti, h nem az a bajom, h menni kell hanem a hozzáállás,amit tudok hogy ugyan az lesz mint múlt vasárnap,akkor is már taxit hívtam és haza mentünk gyerekkel mert nem értettek meg ,h már 8 után megkell fürdetni meg alázni kéne a gyereket.😑😑😑Hiába mondjátok beszéljük meg, próbáltam ugyanezt mondtam el amit le írtam de én hagyjam beken ne szóljak hozzá.
2019. szept. 7. 20:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy a gyerek nevelése is a "házimunka" polcon van a kicsi agyában, és az neki női munka.

Igenis neki is kell vele foglalkozni, mert a gyereknek szüksége van apára is!

Azt meg megint csak neki kéne megértenie, az neked nem kikapcsolódás, ha máshol figyelsz a gyerekre. Ráadásul otthon bababiztos a ház (és a kert), ott meg lehet tenni, hogy elvan egyedül. De egy 1,5 éves gyerek nem való grillezésre. Tényleg elég annyi ideig félrenézni, amíg köszönsz valakinek, és kész a tragédia.

Jó, mi is szoktunk grillezni, de külön elzárt helyen játszanak a kicsik, elzárjuk a kutyákat, és a teraszon van a grill vagy a bogrács. A gyerekekre és a kajára is figyel valaki, mert ha mindenki figyel, akkor nem figyel senki.

Így én se akarnék menni, hogy ő iszogat, -beszélget, mi le vagyunk tojva, és futhatok a gyerek után.

Ha nem tetszik, menjen egyedül.

2019. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, h megértesz. De mondtam menjen egyedül.
2019. szept. 7. 21:09
 13/24 anonim ***** válasza:
19%
Fárasztóak vagytok mind a ketten.
2019. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha hétfőtől szombatig dolgozik, akkor a vasárnapot együtt kellene tölteni otthon, sütni, főzni és élvezni azt az 1 napot. Neki az a kikapcsolódás ha mással van, ez elég egyértelmű. Én is hétfőtől szombatig dolgozom, ha nekem is lenne gyerekem akkor vasárnap ki se lépnék a házból. De nem vagyunk egyformák. 30/F
2019. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Itt az a baj, hogy a férfed egyáltalán nem tölt időt kettesben a gyerekkel, így fogalma sincs arról, hogy ez a korszak a legkeményebb. Már ügyes, már pörög, minden érdekli, de fogalma sincs arról, hogy mennyire veszélyesek lehetnek azok a dolgok, amik őt érdekli. Hagyd őket kettesben, amikor csak lehet, érezze a törődést az apuka is. Aztán majd rá fog jönni, hogy miért rohansz a gyerek után. Másik lehetőség, hogy megegyeztek abban, hogy elmentek, ott lesztek mondjuk 3 órát. Az első felében ő vigyáz rá, aztán te. Így tudtok pihenni felváltva.
2019. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Na igen, aztán látom h hiába mert nem figyel rá és meg rám szól h hagyni kell had menjen a gyerek.....
2019. szept. 7. 23:21
 17/24 A kérdező kommentje:
Mikor hagynám rá sosincs itthon, sokszor a vasárnap is meg el megy vásárolni meg ezt azt csinálni,azt már azt veszem eszre ,h délután 2 3 óra van a fel nap elment.Delutan forma 1 elvonul megnézi meg pár videó és este van.😏😐
2019. szept. 7. 23:23
 18/24 Diazepam ***** válasza:
100%
Keressen másik munkahelyet ahol legalább hétvégén nem kell dolgozni.
2019. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne menjen. Reggel felkelsz, felöltözöl, "Pisti, én elmegyek a boltba, addig te figyelsz Csabikára. Itt a reggelije, a reggeli rutinunk meg úgy zajlik, hogy ...., arra figyelj, hogy mostanában szeretne felmászni a székekre meg..... 20 perc múlva itthon vagyok. Addig ne ülj a gép elé, légyszi, ennyi időt csak kibírsz. Sziasztok!"
2019. szept. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Na mondhatom neki,a múltkor ebből lett vita,hogy vele hagytam míg megfőzök. Mentem be a szobába ő aludt ,a gyerek meg a fotel tetején.
2019. szept. 8. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!