Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt most én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjem hétfőtől szombatig dolgozik,csak én vagyok a gyerekkel mivel segítségünk semmi. Nagyon korán megy és későn jön haza úgy csak a vasárnap marad amit együtt tudunk tölteni. Most meg sértődött rám, mert ő azt szerette volna ,h menjünk el egy barátjához vasárnap látogatóba, de én nem akartam menni a gyerekkel mert a múlt hétvégén is tartottunk egy ilyen sütögetést ott a barátjánál és mindenki csak evett ivott egyedül én szaladgáltam a 1,5 éves gyerek után.Most mondtam neki ,h nem vagyok hajlandó azért menni ,hogy ők -beszélgetnek iszogatnak, én meg csak szaladjak a gyerek után.Erre kiakadt ,h elege van ,h én csak itthon akarok maradni,és h et nem normális h nem megyünk sehová de akkor ő se megy,és ennek nem lesz jó vége.....Elmondtam neki menjünk de csak úgy, ha nem isznak és nem csak én figyelek a gyerekre egész nap,mint múltkor is.Nem kell szerinte folyton lesni a gyereket, eljátszik a többivel. A sütögetésnél se figyelt senki rá,ott is Én voltam a nem normális, h megyek a gyerek után,mikor egy sima telón voltunk tele volt törmelékkel, árról nem beszélve 2 db sütögető volt bármikor megéghetett volna tőlük. Nem érti, h nem az a bajom, h menni kell hanem a hozzáállás,amit tudok hogy ugyan az lesz mint múlt vasárnap,akkor is már taxit hívtam és haza mentünk gyerekkel mert nem értettek meg ,h már 8 után megkell fürdetni meg alázni kéne a gyereket.😑😑😑Hiába mondjátok beszéljük meg, próbáltam ugyanezt mondtam el amit le írtam de én hagyjam beken ne szóljak hozzá.
2019. szept. 7. 20:09
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*telken voltunk
2019. szept. 7. 20:11
 2/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokét javít a telo. 😐
2019. szept. 7. 20:12
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs segítség keresni kéne egy babysittert. A férjed pihenni akar vasárnap, te is. Ebből nem lesz így egyezség, mert ő nem is akarja megérteni a te problémádat. Szerintem valahol mindkettőtöknek igaza van. Mondjuk az se állapot, hogy a férjed alig tölt időt a gyerekével.
2019. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
42%

Kicsit görcsös anyuka vagy. Oké, hogy 1,5 éves a gyerek, és figyelni kell rá, de nem igaz, hogy nem lehet 10-15 percre lefoglalni egy játékkal, vagy egy lapozható könyvvel.

Én nem bírom az ilyen véranyákat, akik egy kerti sütögetésre sem hajlandóak kimozdulni, mert a gyerek így, úgy, meg amúgy...

Attól, hogy van egy gyereked, nem kell 100%-ban feladni mindent miatta. Lehet vele együtt is élni, nem csak neki alárendelve.


És hogy a kérdésedre is válaszoljak: igen, túlreagálod.

2019. szept. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen ezt is mondtam,h sajnálom ,h ő ezt érzi hogy itt "rohadunk"vasárnap a házban.De 7 bol 1 nap jutna a gyerekre. Ha el megyünk megint csak én vagyok a gyerekkel.😑😑Későn ér haza így tényleg csak én látom el a fiamat meg mindent itthon.
2019. szept. 7. 20:20
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
#4 Nem piszkálódni akarok, de nem minden gyerek olyan, hogy leülteted egy játékkal és ott elvan magában 15 percet. Van olyan gyerek, aki után tényleg folyton rohanni kell, mert eszméletlenül eleven. Ettől azért nem lesz a kérdező "véranya".
2019. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Na az én fiam kb 2 percig érdekli bármi is,ez van ilyen.De amúgy sem sima kertben voltunk,hogy azt mondjam nem baj szaladgál, hanem egy poros törmelékes telken.!!!! De ezt le írtam minden volt ott az üvegtől a tégláig.Szoval szerinted nem kell figyelni rá és nézni nehogy olyan dolgot tegyen a szájába?? Mert mostanába csak azt csinálja mindent meg akar kóstolni, légyen az kavics,barmi.
2019. szept. 7. 20:29
 8/24 anonim ***** válasza:
41%
Bébiszitter. Teljesen jogos a férjed igénye, hogy néha ki kell mozdulni otthonról. Férjnek és feleségnek is kell lennetek nem csak apának és anyának. Hétköznap sem ártana néha pár órára bébiszittert keresni, és neked is kimozdulni, mert teljesen bele vagy buzulva a gyerekbe.
2019. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ő szokott menni, én engedem .Nem tehetjük meg anyagilag a bebysittert...A fiam meg alig marad meg vele mivel nem sok időt van vele.Mi ezt vállaltuk tudtuk ,h nem lesz segítség, de én úgy gondolom h egymást kéne támogatni amíg nagyobb lesz a gyerek.
2019. szept. 7. 20:41
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Több gyereket ne vállaljatok! Nektek még erre az egyre is rá fog menni a házasságotok.
2019. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!