Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Konyhacentrikus nők vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konyhacentrikus nők vannak itt? 🍲🍗Akik szeretnek tüsténkedni tenni - venni a konyhában?

Figyelt kérdés
Ugye nem haltak még ki az ilyen nők?
2019. aug. 27. 12:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
Konyhacentrikusnak nem mondanám magam. Szeretek főzni, sütni is, de nem elvárásra és nem azért mert a párom életképtelen. Votl olyan párom akinél tudtam, hogy ha én elutazom egy hónapra külföldre a párom nagyjából éhen is hal addigra tekintve hogy anyagilag sem álltunk úgy, hogy miden este pizzát rendeljen. A mostani párom tud főzni csak szimplán nem szeret. Megcsinálja ha úgy van, de mivel én szeretek ezért nincs gond eből és tudom jól hogy ha velem történne valami ami miatt nem tudnék éppen főzni akkor nem halnánk éhen még akkor se ha sehonnan nem lehetne kaját rendelni.
2019. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
94%

Azt látom, hogy még mindig jóval több nő tud sütni, főzni, mint ahány nem. A lakásuk is tiptop szokott lenni, tiszta és ízléses.

Azt is látom, hogy többnyire azok sírnak ilyenek miatt, akik amúgy tizenéves diáklányok után futnak, de azért főzzenek úgy, mint a nagymama 50 év rutinnal.

2019. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem, vagyunk még bőven.
2019. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a "tüsténkedés" szó ooyan negatív. Kb az tüsténkedik, akinek semmi más dolga. Értelmes hobbija nincs, csak hogy pakolásszon a konyhában.
2019. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudok főzni, régen szerettem is.De a férjem kiölte belőlem az elvárásaival. Hogy legyen friss, de ne forró, változatos, lehetőleg minden nap más. És neki ez elvárás, mert a házi kosztot szereti. Régen sokmindent csináltam neki, újdonságokat is. Csak mióta gyökér alfahímnek gondolja magát, aki szerint puncival működik a mosogató, meg a tűzhely, megfőzök, ha kedvem tartja. Utána meg hallgatom a süket szövegét, hogy akkor minek vett el, ha még főzni sem vagyok hajlandó.
2019. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek,szerettem fõzni, sütni is tudok.Viszont ahogyan az utolsó is irta a férjemnek ez sem jó.Es miért, mert a környezetében lusta nõk vannak,akik nem fõznek.Biztatják, most kb.10 éve mindig beleköt,amit fõzök,semmi sem jó neki.Még szerencse,hogy idegenek odáig vannak a fõztõmért, és ha mesélem nekik,hogy a férjemnek már ez sem jó,akkor azt mondják,ha én nem tudok fõzni akkor ki tud fõzni.Most már rájöttem,hogy azért csinálja,hogy elmondhassa azt,hogy õ fõz nem én és miért mert unatkozik.Egyébként nem tud fõzni csak okoskodni.
2019. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
83%

Az okoskodó férfiakat akiknek semmi sem jó és leszólják a párjukat akik megfőznek rájuk úgy hátba tudnám rugdosni. A k***va anyját az ilyen fasziknak. Már bocsánat. Nem akarok megbántani senkit de ez annyira felháborít.


31N

2019. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20:45 Elhiheted,hogy én is ezt tenném a férjemmel a legszivesebben.
2019. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szeretek főzni, és új ételekkel kísérletezni. De hobbinak tekintem, nem kötelességnek. Ha éppen nincsen kedvem vagy időm, akkor nem izgulok, ha nincs főtt étel, és senki kedvéért nem csinálnám kényszerből. Mivel én sokkal jobban szeretem a főtt ételt bármi másnál, sokszor akkor is összedobok valamit, ha nincs kedvem főzőcskézni. De ezek 15-20 perces egyszerű ételek, nem 5 fogásos vacsorák.
2019. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!