Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Konyhacentrikus nők vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konyhacentrikus nők vannak itt? 🍲🍗Akik szeretnek tüsténkedni tenni - venni a konyhában?

Figyelt kérdés
Ugye nem haltak még ki az ilyen nők?
2019. aug. 27. 12:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%

Aki akar az megtanul főzni és ellátni magát. Ne vegyük egy kalap alá azokkal akik nem tudnak vagy inkább nem is akarnak megtanulni mert mindig van mellettük valaki aki főz mos takarít rájuk vagy eltartja őket.


N

2019. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%
Imádok főzni, sütni, új receptekkel kísérletezgetni, az egyik hobbim.
2019. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen "a nő csináljon mindent a konyhában, még az ételt is rágja meg, mert én nem tudom" mentalitású férfiak konkrétan az anyjuk második változatát keresik.

Szeretnek óriáscsecsemők maradni. Ami visszataszító.

Lehet itt lustázni a nőket, de én azt látom a környezetemben, és sok családi kategóriás kérdésben is, hogy míg a nő ugyanannyit dolgozik, rá marad minden háztartási feladat, bevásárlás, gyerekkel való foglalkozás, főzés.


Testvérem 30 évesen képtelen befizetni egy csekket magától, vagy bevásárolni.

De az arca nagy, mert ő a férfi a háznál. Aztán ha nem olyan kaját kap, amit elképzelt, hisztizik. Szánalmas.

2019. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%

Ja és szeretek főzni, ha van időm, de élettársam nem olyan böszme, hogy elvárja ezt, főleg amikor este 9 órára esek haza.

Bár ezt az itteni nőket gyalázó mama hotelesek nem fogják fel.

2019. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem. Magamra főzök egyszerű kajákat. Sült hús és ennyi. Hulladék kajákat nem főzök, kérésre sem.
2019. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Nem haltak ki nyugi! Vannak még. Én 18 éves korom óta tudok főzni magam tanultam meg szakácskönyvből és ahol étterembe dolgoztam ott is.Imádok főzni és mindennap megteszem ma már a családomnak 17 év elteltével is.
2019. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
18%

Aki mindig hozzáteszik a nemek harcát a főzéshez vagy a házimunkához, azoknál akkor ez volt otthon ? Apu hajtotta anyut, miközben a tv előtt szürcsölte csak a sört vagy összejöttek pár ilyen semmirekellővel és elegük van esetleg csak sok ilyet láttak filmekben, hallottak a barátnőktől ?

Aki nekem ilyet látatlanba hozzátesz vagy magyaráz, azt már hagyom is lógva. Ha egy nővel komoly kapcsolat és együttélés van, akkor bizony valamit bele kellene tennie a közösbe, ami észlelhető POZITÍV változás ahhoz képest, hogy nincs nő a háznál. Ha nincs nő a háznál kell takarítani, főzni, vásárolni, ügyet intézni, pénzt keresni...ha ezek nem változnak, értsd feleződnek, akkor lehet akár összejárni is, aztán nem kell egymást kerülgetni otthon.

33/f

2019. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
88%
Konyha centrikus lennék 😀Szeretek és tudok is főzni, de 12óra fizikai munka után sajnos nem megy , hiányzik is sokszor pedig,hogy főzzek valahogy magát az elkészítési folyamatot szeretem.
2019. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Én nem vagyok nagymama korú (kamasz gyerekeim vannak, remélem még egy darabig nem is leszek) de szoktam főzni, sőt szeretek főzni.

Persze jó néha étterembe menni, vagy rendelni, de azért általában otthon eszünk, és azt 99%-ban én főztem.

Viszont ha valami miatt nincs rá időm, vagy beteg vagyok, akkor nyilván nem csinálom.

2019. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a párom a konyhafőnök :)


Nem újdonság, édesapám is imádott főzni :)


Jómagam elboldogulok a konyhában, mondhatni szeretem is, de közel sem annyira mint a párom. Akkor miért ne adjam át neki a fakanalat? :D


Persze közben ott vagyok a sarkában, segítek neki, tanulok tőle, elszórakoztatom :)


20/L

2019. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!