Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Konyhacentrikus nők vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konyhacentrikus nők vannak itt? 🍲🍗Akik szeretnek tüsténkedni tenni - venni a konyhában?

Figyelt kérdés
Ugye nem haltak még ki az ilyen nők?
2019. aug. 27. 12:30
1 2 3
 1/29 Derwer ***** válasza:
98%

Nekem egy szakácsot sikerült feleségül vennem.

(Aki már nem dolgozik a szakmájában, így otthon éli ki magát. ;) :P )


31F

2019. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Jelen. K
2019. aug. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%
Lküldte hamarabb. Kísérletezni is szeretek, bár azok nem mindig sikerülnek, de elszórakoztatom magam.
2019. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2019. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Szeretek főzni és sütni de azonnal kihajítanék bármilyen férfit aki ezt elvárja vagy szerinte ez erény. Senkire nem fogok főzni mint egy kisgyerekre. Teljesen alap, hogy a párom ugyan úgy bármit meg tudjon főzni. És ezzel majdnem minden hasonló nő így van.
2019. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Ezért mentem szakácsnak, mert szeretek főzni.
2019. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
Én tudok fozni es szeretek is. De nem mindennap és nem elvarasra. Nekem alap, hogy a férfi is tudjon és gyakorolja is.
2019. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
35%
Két tojásból és egy szafaládéból habot vernek. Szerinted? 🙂
2019. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Jó tudni, hogy 22 évesen nagymama generáció vagyok. Szerintem a felnőtt életben alapvető dolog, hogy az ember (nemtől függetlenül) tudjon legalább annyira főzni, hogy ne haljon éhen és ne kenyéreb, felvágotton és zacskós levesen kelljen élnie, ha valamiért nem tud kaját rendelni vagy étterembe menni. Ez azért általában még a férfi barátaimnak, ismerőseiknek sem okoz különösebb kihívást. Szívesen főzök, szeretem csinálni, érdekes különböző országok konyháját kipróbálni. Viszont nem lennék senki szakácsnője, a kritizálást, kívánságműsort nem tolerálom.
2019. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Én megtanultam :)
2019. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!