Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bántalmazó lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó lennék?

Figyelt kérdés

A minap épp hazaértem valahonnan estefelé. Szinte még be sem léptem az ajtón, a férjem elkezdte mondani, hogy (szerinte) mi minden nincs (jól) elvégezve a ház körül, ezt meg azt legyek szíves másnap megcsinálni. (Gyesen vagyok, semmi dolgom, ugye.) Eleve utálom, ha főnökösködik, meg épp fáradt voltam, izzadt voltam, és felcsattantam, hogy "Hagyjál most ezzel!" Ezen úgy megsértődött, hogy vette a cipőjét, hogy ő elmegy itthonról, ha ennyire rosszul bánok vele. Merthogy ez nem először fordul elő, hogy csúnyán szólok hozzá.

7 éve vagyunk együtt, és az ingerültségemet rendszeresen szavakkal vezetem le. Lobbanékony temperamentum vagyok, nem káromkodom rá, nem gyalázom, nem sértegetem, de dühömben bizony sokszor úgy fogalmazok, ahogy normál lelkiállapotban nem tenném. Próbálok tenni ellene, de ő is tudhatná ennyi év után, hogy a felcsattanásaim után lemegy a gőz és megint többé-kevésbé normális vagyok. Amit ilyenkor mondok, azt magam is megbánom, de őszerinte pont hogy ilyenkor mutatom meg az igazi arcomat.

Szerinte ez bántalmazás.

Szerintetek?


2019. aug. 8. 09:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Úristen, hogy csinálhattam ilyet!!! Kitenni a lábam a konyhából, míg nincs felnevelve ez a kis magyar gyermek?!?! Ezzel hálálom meg Állam atyuska meg férjemuram nagyvonalú jóságát, fertelem.

Köszönöm, hogy felnyitottátok a szememet. Megyek, szórok egy kis hamut a fejemre, aztán gyorsan szülök még egyet, hátha így tovább lustálkodhatok.

Anyám.

2019. aug. 8. 21:25
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

1. Viselné el a franc hogy csúnyán beszélsz.

2. Ha gyesen vagy nyilván otthon vagy és neked az otthonod a "munkahelyed", és a munkád hogy otthon vagy és teszed a dolgod, utána azt csinálsz amit akarsz.


Gondolom ha rendben van tartva a ház nem lehet belehalni az otthoni teendőkbe

2019. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben vagy, 63%-os, a GYES, gyerekápolási segély, ami azért jár, mert az illető otthon marad és ellátja a gyereket, nem pedig otthon van és takarít. Jelen esetben a kérdező dolga a gyerek ellátása, a házimunka az egy teljesen más téma.

Mellesleg ne felejtsük el, hogy a kérdező munkája nem napi 8 óra fix, hanem 0-24 mindennap, szóval nagyon nem kéne ingyen cselédnek nézni valakit, csak mert GYESen van.

2019. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!