Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg lusta lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg lusta lennék?

Figyelt kérdés
Megkaptam reggel, hogy lusta vagyok, mert nem főztem ma délre. Nem vagyok jól, de nem hiszi el. Rendeztem a gyereket, vacsorát csináltam, bevásároltam, elmosogattam, elpakoltam, míg ő feküdt laptoppal az ölében. Mindezt az egész napos munka után, illetve az után, hogy elmondtam neki, az orvos pihenésre intett. Ma reggel azért mondtam neki, hogy elmosogathatott volna. Teljesen fel volt háborodva, hogy mit gondolok én. És csodálkozik rajta, hogy nincs kedvem vele lefeküdni.
2019. febr. 22. 08:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Egyetlen nap eseményei alapján nem tudunk erre válaszolni hitelt érdemlően.
2019. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mai nap is csak a pont az "i" betűre a kapcsolatban.Gondolom nem ez az egyetlen baj,és nem is ma kezdődött.
2019. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Már rég kiosztottam volna ezt a lusta alakot. Igen szulsz neki újból?
2019. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat végének kezdete.
2019. febr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Bence_ ***** válasza:
100%

Ő...

Minden ember olyan kapcsolatban van amit szán magának.

Neki van egy szolgája, te meg mártír lehetsz.

Valóban így szeretnél élni?

2019. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Már elmondtam egy párszor neki a véleményemet. Akkor hisztis voltam.

Olyan hülye gondolatai vannak, hogy tartsunk állatot, csináljunk kertet, csináljak tésztát, mert nincs is jobb a házinál. Természetesen úgy, hogy közben teljes állásban dolgozom, mellette vállaljak maszekot,a gyerek csak az én gondom, minden nap főzzek mást,a lakásban patika rend legyen, a kertet én gondozzam, az állatokat én tegyem rendbe, mert ő dolgozik.

2019. febr. 22. 08:17
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus magyar családmodell. :D
2019. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy lusta, de nem jó embernek szültél.


(Naponta jönnek az ilyen kérdések, aztán más kérdéseknél meg leírják a nők, hogy ilyen pasival nem jönnének össze. Érdekes.)

2019. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%

Mivel arra hivatkoztál,hogy az orvos pihenést javasol mert nem vagy jól, ezért borzasztó figyelmetlen ha ezt nem veszi figyelembe, és nem magától vállalja át a teendőket.


Állj ki magadért, és ha ez hosszabb távon így folytatódik szerintem gondolkodj el azon,hogy érdemes-e folytatni ezt a kapcsolatot, ahol a másik fél kifejezetten önző.


És ez szerintem csak rosszabb lesz, nem jobb.

2019. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen, de tényleg. Vagy nem akartam ilyennek látni. A fene sem tudja. De teljesen ellentétek vagyunk, rá kellett jönnöm. Ő nélkülem jár szórakozni, nem érdekli, ami engem érdekel. És természetesen én vagyok a hibás, miattam viselkedik így, mert nem viselkedtem vele megfelelően és nem azt csináltam, amit ő mondott.
2019. febr. 22. 08:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!