Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg lusta lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg lusta lennék?

Figyelt kérdés
Megkaptam reggel, hogy lusta vagyok, mert nem főztem ma délre. Nem vagyok jól, de nem hiszi el. Rendeztem a gyereket, vacsorát csináltam, bevásároltam, elmosogattam, elpakoltam, míg ő feküdt laptoppal az ölében. Mindezt az egész napos munka után, illetve az után, hogy elmondtam neki, az orvos pihenésre intett. Ma reggel azért mondtam neki, hogy elmosogathatott volna. Teljesen fel volt háborodva, hogy mit gondolok én. És csodálkozik rajta, hogy nincs kedvem vele lefeküdni.
2019. febr. 22. 08:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy van õ meg te mint a vízhangja.

Nem beszélgetni kell. Megjön, kezébe nyomod a gyereket, "tessék, elmegyek pihenni anyámhoz, nehogy lefertõzzelek titeket. Mivel a fõzés szerinted nem atomfizika ott a konyha, találd fel magad. Majd jövök. Rendeltem 1 tonna trágyát ásd be a kertbe, meg ott van 2 raklap tégla neki is kezdhetsz a disznóólnak.3nap múlva hozzák a süldõket." Aztán úgy üti meg a guta ahogy jólesik.

2019. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Nem meg vagyok fázva, hanem a vérnyomásommal, meg a szívemmel van probléma. És a legszomorúbb, hogy nem érdekli.
2019. febr. 22. 09:37
 23/38 Bence_ ***** válasza:
100%

Csodálkozol?

Ameddig ilyen életét élsz ahol folyton megalázod magad ott valahol ki kell jönnie ennek a stressznek, elfojtásnak.

Ezek a testi tünetek.

Menj el egy pszichológushoz, rakd rendbe az önértékelésed és élj boldog, mosolygós életet.

2019. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

23-as (Bence) megmondta a frankót.

Adom. +1

2019. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt a részt vedd ki, csak elmész pihenni, de minden más még mindig jogos a mondatban.
2019. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Bence_ ***** válasza:
92%

Elvárásaid vannak vele szembe.

Írod, hogy nem érdekli őt, téged érdekel a saját tested, sorosod?

Mivel nem ezért ezt tőle se várd el.

Neki van egy szolgája, általában az aki szolgát tart ritkán foglalkozik a szolga igényével, hiszen ha megtenné egészen más lenne a kapcsolatuk.

2019. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

A következő fog történni:

Te eljátszol a válás gondolatával, egy héten belül a fejéhez vágod, ő kiröhög, nem vesz komolyan, letámad, esetleg kedveskedik. Amelyik módszerrel eddig is hatékonyan le tudott szerelni... Egyre többször feldobod a témát, majd mikor már érzi, hogy komolyan elveszítheti a háziszolgáját, vagy irdatlan dühben tör ki, vagy bocsánatot kér és mindent megígér, amit hallani szeretnél. Természetesen semmi nem fog változni. Ezt a kört jópárszor végigtoljátok. 2-5 év múlva valóban elváltok.

Csak addigra a gyerek már nagyobbacska lesz, fájni fog neki is a dolog, nem csak nektek. És lehet, hogy az egészséged is jobban rámegy.


Persze nem biztos, hogy így lesz, de valljuk be őszintén, nagy rá az esély.

Ha érezném az erőt magamban és már érzelmileg sem kötődnék az emberhez, én még idén meglépném a dolgot.

2019. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Nem kötődök hozzá már érzelmileg. Elvagyok, mint a befőtt. Túlélésre játszom.
2019. febr. 22. 10:13
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi is a kérdésed valójában??

Ezek szerint addig maradsz, ameddig a magad lábára nem állsz? Na, akkor akkor lesz a válás is. Hogy ez mikor jön el, azt csak te tudod.

2019. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Valj el. Ma mar ilyet nem tehet meg egy ferfi se. A ferfjed nem normalis. Sulyos eset. Keress jo valoperes ugyvedet.
2019. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!