Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg lusta lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg lusta lennék?

Figyelt kérdés
Megkaptam reggel, hogy lusta vagyok, mert nem főztem ma délre. Nem vagyok jól, de nem hiszi el. Rendeztem a gyereket, vacsorát csináltam, bevásároltam, elmosogattam, elpakoltam, míg ő feküdt laptoppal az ölében. Mindezt az egész napos munka után, illetve az után, hogy elmondtam neki, az orvos pihenésre intett. Ma reggel azért mondtam neki, hogy elmosogathatott volna. Teljesen fel volt háborodva, hogy mit gondolok én. És csodálkozik rajta, hogy nincs kedvem vele lefeküdni.
2019. febr. 22. 08:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Beadod a válópert, ennyi.
2019. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kapcsolatnak lőttek.


Irónia on, akkor mondd neki, hogy te pedig otthon maradsz, mert az ő dolga eltartani a családot, amíg te ezeket megcsinálod.

2019. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam neki, de szerinte az anyja három gyerek mellett megcsinálta, én is képes lehetek rá. Igaz, az anyja egy héten három vagy négy napot dolgozott,a kicsi tesót meg a két nagy felnevelte.
2019. febr. 22. 08:54
 14/38 Bence_ ***** válasza:
100%

Neki az anyukájára van szüksége, rendben.

Neked másra 😁

Figyelj magadra az igenyeidre, tegyél érte.

2019. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh, jajaj, ez szrosbili borítás lesz!!
2019. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha menni akarok mondjuk kirándulni, akkor addig piszkál, addig dumál, hogy elrontja a kedvem és semmi kedvem nem lesz elmenni. Ha egyedül szeretnék lenni, mert szükségem volna rá, akkor neki mindig dolga van és nem tud a gyerekre vigyázni.aztán k kiderül, hogy mégsincs és otthon fekszik,a gyerekkel viszont nem foglalkozik.
2019. febr. 22. 09:02
 17/38 Bence_ ***** válasza:
100%

Rá mutogatsz de ez a te életed.

Te hagyod, hogy a határaid figyelmen kívül hagyása kovetkezmények nélkül maradjon.

2019. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha jó értem, te napi 8 órában dolgozol, te vezeted egyedül a háztartást, rendezed a gyereket, közben terhes vagy. Míg az Úr nélküled jár szórakozni és lustának nevez.


És még te kérdezed, hogy lusta vagy-e?

2019. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes, az kéne még. A többi stimmel.
2019. febr. 22. 09:26
 20/38 anonim ***** válasza:
75%
Nem én mentem hozzá feleségül.
2019. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!