Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most tényleg lusta lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg lusta lennék?

Figyelt kérdés
Megkaptam reggel, hogy lusta vagyok, mert nem főztem ma délre. Nem vagyok jól, de nem hiszi el. Rendeztem a gyereket, vacsorát csináltam, bevásároltam, elmosogattam, elpakoltam, míg ő feküdt laptoppal az ölében. Mindezt az egész napos munka után, illetve az után, hogy elmondtam neki, az orvos pihenésre intett. Ma reggel azért mondtam neki, hogy elmosogathatott volna. Teljesen fel volt háborodva, hogy mit gondolok én. És csodálkozik rajta, hogy nincs kedvem vele lefeküdni.
2019. febr. 22. 08:06
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
És a legnagyobb baj az, hogy nem is érti miről beszélek. Néz rám nagy szemekkel, aztán közli, hogy már megint kezdem, vagy azt, hogy már megint mit hisztizek, és mindenhol jobb, mint otthon. Ha a fejére olvasom, akkor meg én vagyok a hibás, mert miattam történik így minden.
2019. febr. 22. 10:52
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyetlen ember tud változtatni a helyzeteden. TE. Nem kell tovább bizonygatnod, hogy a férjed egy semmirekellő naplopó, elhisszük. A kérdés az, hogy mikor lépsz ki ebből a házasságnak csúfolt fosból. Ez nem lesz jobb, akármit is teszel. Nem fogod tudni jobb belátásra bírni a férjedet. Megkockáztatom, hogy a halálod sem rendítené meg túlzottan, ha a szíved felmondaná a szolgálatot. Sajnos egyetlen megoldàs van: el kell őt hagynod. Minél hamarabb.
2019. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki ha éhes főzzön magának. Egyszer ő is megteheti. Nem esik le az aranykarika az ujjáról...
2019. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Már mondtam párszor. Erre vagy az a válasz, hogy persze,ő is megtehet mindent, vagyy azt, hogy akkor minek nősültem meg.

Arra sem képes, hogy a mosott, vasalt ruháit az ágyról berakja a szekrénybe. Inkább alszik rajtuk addig, míg le nem esnek az ágyról.

2019. febr. 23. 09:09
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Jól választottál férjét!! Ne panaszkodj! Húzz a konyhába főzni ennek a remek embernek, hát minek nősült meg, ha nem azért, hogy ingyencseléd mellett kúrhasson is néha ingyen valakit!
2019. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
És ez a viselkedés tegnap kezdődött ugye?... A mintaférj úgy ébredt, hogy mától kretén lesz?.. Vagy mégsem? Ágyhúgykövet kapok az ilyen mártírkodós kérdésektől.... Te is tudod hogy nincs igaza, most mit mondjunk erre? A fszèrt kell ilyen köcsög pasinak még gyereket is szülni...
2019. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Andi80018 ***** válasza:
53%
...őt meg biztos a szülei sertései nevelték. :-D Buta paraszt, te meg hülye vagy, hogy bármit is teszel érte!
2019. febr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Szóval választottál egy LUSTA BUNKÓT, aki ingyencselédnek tart, mellette dolgozol, és még gyereket is szültél ebbe a fos kapcsolatba, most meg panaszkodsz. Nekem kettő kérdésem lenne.

1. Miért panaszkodsz, ha neked ő kellett?

2. Ha varázsütésre átváltozott mert az együttélésetek alatt (házasság előtt) nem volt ilyen, és láthatóan egy bugris paraszt, valamint igencsak kihasznál, mi a büdös fenének vagy még vele?????

Csak megsúgom, hogy az ilyen típusú férfiak nem változnak meg. Alapból ilyen volt, téged meg sikerült megvezetni, vagy nem akartad észrevenni. Vagy megszokod a rabszolga létet, vagy lépsz. Ennél csak jobbat találhatsz.

Nem is értem. Én is férjnél vagyok jó pár éve. Év végétől január végéig, cirka 5 hétig beteg voltam, de úgy istenesen szarul, majd alig jöttem belőle kifelé, izomhúzódásom lett kétszer is, (a másodikat még most, is érzem) de olyan, hogy egy teli fazék vizet fájdalmas volt megemelni az első napokban, mert alap esetben a főzés nálunk az én reszortom.

A férjem aggódott, aggódik, félt, szó nélkül segített, főzött, takarított, teregetett, bevásárolt stb munka után, amikor csak tudott. Hellyel-közzel már én is jobban vagyok azóta, lassan visszatérek a normál életmódhoz, bár még mindig érzem és fájdalomcsillapítót is szednem kell.

Alapvetően mindketten dolgozunk, és a háztartást is együtt visszük heti váltásban. Plusz övé a bevásárlás, enyém a főzés. Házasság előtt is ilyen ember volt, és utána is ilyen maradt.

Valahogy nem vágom, hogy tud egyes nők pasija annyira kifordulni magából, mintha egy másik személyisége lenne. Ilyen nincs, vagy nagyon nagyon ritka. Esélyesebb, hogy csak elvakult voltál. Sajnálom, de ezen a helyzeten csak te tudsz változtatni, mert láthatóan őnagyságával nem lehet értelmesen kommunikálni= ha elmondod a problémád, hisztis vagy a szemében, ha rosszul érzed magad akkor csak megjátszod és lusta vagy. Itt nincs más út, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Látom van gyerek is, akkor meg pláne ajánlatos, mert ez a környezet, és az ahogyan a férjed bánik veled,( gondolom az, ha a házasság kategóriába írtál), NEM jó példa a gyereknek. Neked meg nem élet.

2019. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!