Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mekkorák az esélyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkorák az esélyek?

Figyelt kérdés

Van egy házasság, amiben van egy teljesen átlagos férj, és egy teljesen átlagos feleség. Az átlagos mindenre értendő, a külsőre, az egzisztenciára, az emberi kvalitásokra.


Nos, mekkora az esélye a férjnek hogy találjon szertőt? Ezzel szemben mekkora az esélye a feleségnek?


A kérdésem kísérleti jellegű, ugyanis itt a gyk-n nem tudom miért, de az a sztereotípia, hogy minden férjnek van szeretője, akinek a legkisebb problémája is felmerül a házasságában. Azt viszont nem értem, hogy hogyan tud minden férj szeretőt találni, amikor a nők egyöntetű véleménye az, hogy ők bizony sosem mennének bele nős emberrel egy viszonyba, sőt, még el is ítélik ezt. Jó, rendben. Ha a férjek 80%-a félrelép, akkor ahhoz iszonyat mennyiségű nő is kellene, feltételezve, hogy nem fizetőshöz jár a férfi.


Én tettem egy próbát, regisztráltam magam bizonyos oldalakon, ahol elvileg pont ezért vannak fent az emberek. Hát az a helyzet, hogy 2 hónap alatt sem sikerült még egy értelmes levelezésig sem jutnom senkivel. Aztán elbeszélgettem a kérdésről a környezetemben élő nőkkel is, és mit ad Isten, ők is mereven elzárkóznának egy szeretői viszonytól(nem velem, úgy általánosságba)


Akkor valaki mondja már meg nekem, miért van ekkorára felfújva az, hogy egy férfi bárhol találhat szexet, amikor ez marhára nem így van. Jó, elhiszem, ha valakinek olyan adottságai vannak, hogy rajonganak érte a nők, az oké. Viszont pont ezért kérdeztem hogy átlagos emberekről van szó.


Nem kisportolt, nem jóképű, nem gazdag, nem magas stb.



2019. aug. 7. 14:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kommunikációmmal semmi gond, inkább már kezdem magamban meggyűlölni azt, hogy barátságos vagyok. Mondjuk pedálozni, bájgúnárként mosolyogni és nyáladzani azt nem tudok. Talán az is probléma, hogy nem is látok magam körül olyan nőket, akik beindítanának a fantáziám. Akik meg olyanok lennének, mind házasok, és egy hadsereggel védik őket. Meg hát azok a nők benne ülnek a tutiba, ők 100% hogy nem kockáztatnának, meg hát nekik az igényszintjük a csillagos ég. Micike a Tesco-ból aki árufeltöltő, hát ő meg nem igazán.
2019. aug. 7. 21:29
 12/13 anonim ***** válasza:
De egyébként szeretőt keresel, vagy csak elméleti dolog az egész?
2019. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Talán az is probléma, hogy nem is látok magam körül olyan nőket, akik beindítanának a fantáziám."

Ja, ha te saját bevallásod szerint átlagos férfiként insta-modellekre vágysz... :D A valóságban átlagos férfiak kavarnak átlagos nőkkel és viszont.

2019. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!