Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti pasiként milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti pasiként milyenek a csajozási esélyek?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá, hogy az én kinézetem kb 23-24, bár a kort nem lehet letagadni, amikor számit...


értem ezalatt, hogy a személyit még midnig elkérik tőlem, de ha egy állásinterjún mondanék akár csak 1 évvel kevesebbet azt rögtön ránézésre kiszurnák.


És hát a lányok is rögtön parázni kezdenének, hogy jaj itt van ez a 30 éves, olyan semmilyen az élete, nekem ilyen nem kell.


(ugyhogy reménykedhetek továbbra is abban, amiben eddig, hogy belémzugnak lányok)


De sajnos lányokat hajtani meg 30 évesen nem lehetséges ugy, mint fiatalabb korban, mert az embernek dolgozni kell járni :(


2017. jan. 10. 18:46
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Dolgozol, de az nem zárja ki, hogy csajozz is mellette, ez milyen hülyeség már, van aki 20 évesen is dolgozik már.

Esély mindig van és a kor előrehaladtával is és a személyiséged fejlődésével is nőnek az esélyek, csak ahhoz nők közelébe kell kerülni.

2017. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nőnek az esélyek? Ez összetett dolog.


Ugyanis mondjuk 20-21 évesen tele van az ember szabadidővel (ha mondjuk tanul) és nem nagoyn érdekli a lányokat, hogy milyenek a jegyeim.


De 30 fele már eleve nem is tudok közeledni az egyetemista lányokhoz, a dolgozó lányoknak meg már érdekes lesz, hogyan áll a szénám.


Tehát hiába nőnek az esélyeim, sajnos az elvárások is nőnek. Én meg mindig egyre jobban le vagyok maradva a mindenkori elvárásoktól.


Semmivel sem érzem könnyebbnek a csajozást a korom miatt. Pedig én aztán igen sokat törtem magam a nők miatt. Nekem nem csak beestek lányok, mint a jó adottságú fiuknál. Nekem mindenkit hajtani kellett, senki sem jött magától.


És munka tényezője is olyan, hogy 21 évesen még nem hord annyi minden felelősséget az ember a nyakában, mint 30 fele.


Persze aki jó adottságú pasinak született, az fiatalon is a zsenge lányokat (20-25 évesek) huzogatta, meg 35 évesen is.

2017. jan. 10. 19:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg lány bukik az idősebb pasikra, de te épp abba a korosztályba esel aki 16-tól 99 éves lányokat feltudja szedni ha ügyes :)

Az, meg hogy semmilyen az életed arról te tehetsz és neked kell változtatnod magad miatt, és nem miattuk :D

2017. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

De most én nem úgy értettem, hogy könnyebb.

Persze, hogy összetett, ez sok mindentől függ és persze nagyobb a hajtás, a felelősség meg minden.

Csak arra akartam kirérni, hogy van élet 30 felett is, én is rengeteget dolgozok és kevés az időm, de mindig megoldottam a nő kérdést.

2017. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30 feletti csajoknál nagyon jók az esélyek.
2017. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

30 feletti nőknél azoknak van esélye, akiknek a 30 alattiaknál is van...


egyébként én nyomultam 30 feletti nőknél is, hát nem nagyon volt könnyebb, lévén, hogy aki 30 felett egyedül maradt nő, azzal esetek többségében vannak gondok...


pl egyedül hagyták kisgyerekkel és/vagy ronda


vagy mentálisan beteg

2017. jan. 11. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
És veled mi a gond,hogy 30 felett egyedül vagy? Pasi kel 30 éves korára ha minden rendben vele.
2017. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*is elkel
2017. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

27 és fél éves vagyok. HAHA


csak azért irtam 30 felettet, mert nem igazán érzem ,hogy a maradék időmben bármi előrelépés tudna történni, hiszen telik minden nap ugyanugy.

2017. jan. 11. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha így indulsz ki, ugyanitt fogsz állni 50 évesen is. Ugyanolyan cselekedetek ugyanolyan eredményekhez vezetnek. Ne várj a csodára :D
2017. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!