Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti pasiként milyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti pasiként milyenek a csajozási esélyek?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá, hogy az én kinézetem kb 23-24, bár a kort nem lehet letagadni, amikor számit...


értem ezalatt, hogy a személyit még midnig elkérik tőlem, de ha egy állásinterjún mondanék akár csak 1 évvel kevesebbet azt rögtön ránézésre kiszurnák.


És hát a lányok is rögtön parázni kezdenének, hogy jaj itt van ez a 30 éves, olyan semmilyen az élete, nekem ilyen nem kell.


(ugyhogy reménykedhetek továbbra is abban, amiben eddig, hogy belémzugnak lányok)


De sajnos lányokat hajtani meg 30 évesen nem lehetséges ugy, mint fiatalabb korban, mert az embernek dolgozni kell járni :(


2017. jan. 10. 18:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

mások csak annyit cisnálnak, hogy túlóráznak egy csomót és csinálják mindig ugyanazt. Aztán ezt nevezik a "ranglétrán fentebb lépésnek"


meg fejlődésnek...hát oké. Ehhez nem kell nagy ész.

2017. jan. 11. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!