Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elégedetlenség a külsővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedetlenség a külsővel, emiatt gyenge esélyek a társkeresésben, emiatt depresszió, más is érez így? Mi lehet a kiút?

Figyelt kérdés

Borzasztó azt látni, hogy emberileg 0 értékű nők vagy férfiak számára semmi kihívást nem jelent a párkeresés csak azért mert jól néznek ki, pedig sokaknak különösebben nem is kell ezért tenniük...


Én a létező összes dolgon túl vagyok:

közel hét év yoga+kondi napi szinten

állandó diéta,

nevetségesen sok pénz kozmetikumokra,ruhákra,kiegészítőkre

konzultálás sok bőrgyógyásszal

és milliós plasztikai beavatkozás


Még mindig nem áll össze a kép és kezdek beleőrülni...


2016. jan. 26. 16:37
 1/7 LazyJones ***** válasza:
Valószínűleg a külső az csak egy, bár manapság meglehetősen túlértékelt tényezője a párkeresésnek. Az sokkal fontosabb, mennyire érzed jól magad a bőrödben, mennyire tudsz felszabadult lenni. 34 évesen, 130 kilós pasiként is össze szokott jönni néha egy-egy kapcsolat, bár tény, hogy nem topmodellekkel, és többnyire kevés elég ahhoz, hogy a nő inkább valami rámenősebb macho-t válasszon - ugyanakkor a volt partnereim szépek voltak, és amíg tartott, addig boldogok is voltunk együtt. Szóval szerintem a külső helyett kezdj a belsőddel is foglalkozni, és keress olyat, akivel belülről passzoltok.
2016. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én foglalkozom a belsőmmel is, olvasok sokat, meditálok, próbálok jó lenni az emberekkel, tanult vagyok, diplomám van, nyelvvizsgáim...


Kb esélyem nincs egy totál primitív, gonosz, bunkó, unalmas, üres, megnyerő külsejű vetélytárs ellen...


Én legalább is így érzem.

2016. jan. 26. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha szabad tudni?
2016. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25
2016. jan. 26. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:

25? Nem vagy még lekésve semmiről Te lány! :)

Szerintem az a baj, hogy túlságosan lenézed magad. Próbáld meg magad elfogadni, hisz nem hiszem, hogy olyan nagy problémák lennének mind a kinézeteddel, mind a belső éneddel.

Legyél pozitív, s hidd el jobb lesz! :)

2016. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LazyJones ***** válasza:
100%
Nem kimondottan így értettem, hogy foglalkozz a belsőddel is. El tudod engedni magad? Jól tudod érezni magadat a bőrödben? Szeretsz szórakozni, kikapcsolódni úgy, hogy nem gondolsz semmire, ami aggaszthatna, vagy zavarhatna? Klasszikus a kérdés: hogy várhatod mástól, hogy szeressen, amikor te sem tudod szeretni önmagad?
2016. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos, és igen igazad van ezzel kapcoslatban, hogyh ogyan várjam el hogy más szeressen így.


Nem is azt szoktam kívánni hogy legyen végre egy párom, hanem azt hogy végre beletudjak nézni a tükörbe, úgy hogy az ne legyen fájdalmas.


Elengedni max itthon tudom magamat, amikor egyedül vagyok, és távol maradhatok a tükröktől...

2016. jan. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!