Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik az esélyek, a lent leírtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyek, a lent leírtak alapján?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 40 éves ffi nak mik az esélyei 1 rendes párkapcsolatra, baleset után? Nem vagyok lerobbanva, van pár műtéti heg, rendes teljes életet élek, mások szerint rendes, kedves fickó vagyok!
2018. júl. 9. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha teljes élete élsz, akkor miért releváns a baleset?

A hegek miatt? Az van, akit zavar, van, akit nem, de ennél sokkal fontosabb dolgok vannak, amik számítanak a párkeresésben.

2018. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet.

Engem csak a korod érdekelne. Leírnád kérlek ?

2018. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem a korod, hanem hogy hány éve nem volt kapcsolatod
2018. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, minden embernek megadatik az esély, csak tudni kell vele élni.
2018. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Értem. Sajnálom ahogy alakult de ne aggódj van esélyed ettől még. :)
2018. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írhattok hölgyek, pritvátban, nincsenek titkaim!
2018. júl. 9. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Van gyereked?
2018. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, házas sem voltam még soha!
2018. júl. 9. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Néhány műtéti heg miatt nem lehet akadálya egy rendes párkapcsolatnak, ha a személyiségeddel nincs nagy gond.
2018. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én végtelen egyszerű vagyok, alkalmazkodni tudok, nincsenek világmegváltó elvárásaim, foci, f1 nem érdekel, nagyon a számítógép sem, szeretek jönni, menni, tervezgettni, nem vagyok munka őrült, otthonülő sem, anyuci pici fia sem! 181 magas, szőkésbarna rövid haj, 115 kg, kék szem! A súlyom nem csak izomból, szövetekből, csontokból és folyadékból áll, ott vannak a fránya zsírsejtek.... de annyirra szerintem nem vészes, nincsenek önértékelési zavaraim, múlt már nem érdekel, jövő az ami változtatható, 1 kedves aranyos hölgy mellett!
2018. júl. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!