Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mekkorák az esélyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkorák az esélyek?

Figyelt kérdés

Van egy házasság, amiben van egy teljesen átlagos férj, és egy teljesen átlagos feleség. Az átlagos mindenre értendő, a külsőre, az egzisztenciára, az emberi kvalitásokra.


Nos, mekkora az esélye a férjnek hogy találjon szertőt? Ezzel szemben mekkora az esélye a feleségnek?


A kérdésem kísérleti jellegű, ugyanis itt a gyk-n nem tudom miért, de az a sztereotípia, hogy minden férjnek van szeretője, akinek a legkisebb problémája is felmerül a házasságában. Azt viszont nem értem, hogy hogyan tud minden férj szeretőt találni, amikor a nők egyöntetű véleménye az, hogy ők bizony sosem mennének bele nős emberrel egy viszonyba, sőt, még el is ítélik ezt. Jó, rendben. Ha a férjek 80%-a félrelép, akkor ahhoz iszonyat mennyiségű nő is kellene, feltételezve, hogy nem fizetőshöz jár a férfi.


Én tettem egy próbát, regisztráltam magam bizonyos oldalakon, ahol elvileg pont ezért vannak fent az emberek. Hát az a helyzet, hogy 2 hónap alatt sem sikerült még egy értelmes levelezésig sem jutnom senkivel. Aztán elbeszélgettem a kérdésről a környezetemben élő nőkkel is, és mit ad Isten, ők is mereven elzárkóznának egy szeretői viszonytól(nem velem, úgy általánosságba)


Akkor valaki mondja már meg nekem, miért van ekkorára felfújva az, hogy egy férfi bárhol találhat szexet, amikor ez marhára nem így van. Jó, elhiszem, ha valakinek olyan adottságai vannak, hogy rajonganak érte a nők, az oké. Viszont pont ezért kérdeztem hogy átlagos emberekről van szó.


Nem kisportolt, nem jóképű, nem gazdag, nem magas stb.



2019. aug. 7. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért általában szeretői viszonyt nem direkt keres az ember, hanem úgy alakul... Látok sok ilyet a környezetemben, munkahelyen, társaságban kialakul valami vonzalom, aztán belesodródnak.

Ismerkedős oldalakon valóban inkább teljes értékű kapcsolatot keresnek a nők, bár láttam már ellenpéldát is... unatkozó háziasszony alkalmi kapcsolatokra vadászott. De ez sem szeretői kapcsolat...

2019. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor miért mondják minden feleségnek azt, hogy tutira megcsal a férjed? Vagy a férjnek, hogy tutira megcsal a feleséged, amikor 1000X bonyolultabb egy szeretői viszonyt kialakítani, mint egy egyedülállónak ismerkedni?


Szerintem jó ha 5% megcsalás van a házasságok tekintetében, de szerintem ez is sok. Én úgy látom, hogy leginkább csak belesavanyodnak a felek, elmegy az életkedvük, majd ebben a félhomályban leélik az életüket.

2019. aug. 7. 15:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Hosszú kapcsolatokban általában felüti valami a fejét nos nem nehéz egy ugyanilyen másik embert találni, akinek szintén otthon valami nem passzol..beszélgetnek és megpróbálják a dolgot, jól működött folytatják titokban és ennyi. Máris benn van 4 ember és 2 rossz kapcsolat miatt alakult ki, ahol nincs az megírva ki, hogy nézzen ki csak az azonos otthoni rossz hozza őket össze.
2019. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
* mármint 4 ember érintett, de természetesen ebből 2 aki űzi a dolgot a másik két fél tudta nélkül.
2019. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért annyira nem bonyolult belesodródni... Én a házasságom alatt úgy 4-5-ször kerültem olyan helyzetbe, hogy abból kialakulhatott volna szeretői viszony és a volt férjemről is tudom, hogy neki is volt... sőt, miután különváltunk, az utolsó "majdnem szeretői" kapcsolatából párkapcsolat lett. Szóval helyzetek adódnak mindig, a kérdés csak az, hogy él-e vele az ember, vagy sem.
2019. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem 46 év alatt egyszer sem volt még halvány szele sem ennek. Minden nő foglalt, minden nő megvan otthon, pedig volt már jó pár munkahelyem. A civil életben meg a lehetetlenség határát súrolta eddig is, mármint nálam.
2019. aug. 7. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról, hogy valaki letagadja hogy van párja? Szerintem igen. Mellesleg ahogy más mondta van olyan hogy egy rossz kapcsolat meg még egy rossz kapcsolat eredményéből kialakulhat ilyen. Nálunk volt ilyen a családban és velem is előfordult ez. Jelzem, hogy én igyekeztem mindent megtenni azért, hogy ez elkerülhető legyen, de mindenhez két ember kell. Ahhoz hogy elromlott illetve hogy kialakult az is
2019. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elzárkóznak szóban, hiszen van egy imidzsük, amire vigyáznak. Nem az számít hogy ki mit mond, hanem, hogy ki mit csinál és amit csinál, az az-e, amit mond.

33/f

2019. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 6: Pedig általában foglalt emberek között alakul ki... amúgy nem tudom, neked miért nem... lehet, hogy nem vagy túl közvetlen, barátságos, kommunikatív, mert az ilyen dolgok általában sima hétköznapi beszélgetésből indulnak, ami egyre inkább elmélyül. Vagy közös bulizásból, flörtölésből. Ha nem tudsz "csevegni", meg flörtölni (van ilyen), akkor nem alakul ki.
2019. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakásoktól is minden nő elzárkózik, mégis vannak, tehát vannak nők, akik benne vannak.


Ezzel is így van, csak nem kérdeztél végig minden csajt.

2019. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!