Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megsértődne ha megkérdezném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődne ha megkérdezném?

Figyelt kérdés

Elég lapos a házasságunk, mármint érzelmileg és szexuálisan. 12 éva vagyunk házasok, de mára leginkább már csak apa és anya vagyunk. Én sokszor próbáltam már feldobni, de a feleségem passzív ebben a kérdésben. Az utóbbi időben elkezdett öltözködni, fodrász, kozmetika, menő kéz és lábkörmök, sport, étkezés. Komolyan mondom, jobban néz ki mint 20 évesen. 165/54, jó test, szép arc.


Én gyakran nem vagyok otthon a munkám miatt. Legutóbb egy virágcsokor volt az asztalon, meg is kérdeztem hogy honnan van. Az egyik ügyfelétől kapta, sokat segített neki.

Én nem gondolom hogy megcsalna, sőt bármit tennék rá hogy nem. Viszont a passzivitása már idegesít. A szexet szabotálja ahol csak tudja, és ha van is, kb. olyan, mintha a szobanövényt vittem volna az ágyba.


Most lesz egy beteg kérdésem: mit szólna hozzá, ha azt mondanám neki, hogy hozzon fel egy pasit, és azzal szexeljen előttem. Vagy csak szimplán menjen el valakivel, csak tudjak róla. Valaki dugja meg rendesen. Egy ilyen kérés hogyan jönne át egy nőnek?



2019. aug. 5. 22:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Értjük, hogy sajnáltatni akarod magad, ez eddig is világos volt. Csak az nem segít rajtad egy kicsit sem. A saját életedért te vagy a felelős, 43 évesen már nem kéne a neveltetésedet meg a szüleidet hibáztatni.

A feleséged pedig kihasznál. Az élősködők mindig megtalálják a gazdatestet. Én is voltam gazdatest. Neked kell magadról letépni a piócát, a piócának nem érdeke téged elereszteni, sajnálom.

43 évesen egyáltalán nem késő terápiába menni. Szerintem 73 évesen sem késő.

2019. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszolóval ...Ne sajnáltasd magad,ne mártírkodj....Elhiszem,hogy elnyomtak gyerek korodban,de 43 éves vagy,rájöttél,hogy ez nem jó érzés neked és nem is jó,hogy ilyen életet élsz.Merj változtatni...ne menekülj és ne nyugodj bele,hogy a feleséged(aki csak papíron az,mert ahogy veled viselkedik az elmondásod szerint ez nem az ) semmbibe néz,illetve de,pénzforrásnak.Mindenki nagyrészt a saját életének a kovácsa...Ha nem megyegyedül,akkor menj pszichológushoz.Amúgy azon gondolkodtam,hogy benned nincs hiba,azon kívül,hogy hagyod,hogy elnyomjon?Mellesleg,nem bántásként mondom,de vagy van valakije(ami nagyon sanszos)...vagy csak fel akarja esetleg nyitni a szemed,hogy kicsit legyél féltékeny,és legyél kicsit "macsóbb"....
2019. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a hibákért,fáradt vagyok...
2019. aug. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%
# 30 Senki nem értékel, de aranyérmeid, diplomáid vannak és senki nem kedves, de tapadnak rád a nők, és még senki nem lepett meg, de felkínálkozott egy bombanő. És jó lenne, ha végre bizonyítottan mással szexelne a feleséged, mert te már régen félrekacsingatsz és próbálkozol is, csak az a fránya önbizalmad hiányzik... így viszont lenne hozzá "engedély"? És mindez a szüleid hibája.
2019. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Előző, TÖKÉLETES összefoglaló.
2019. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
34. Részben jó az összefoglaló, kivéve a végét. Nem kérnék senkitől engedélyt. Inkább örülj, hogy neked nem ilyen az életed. Egy kis update: az anyós azt tanácsolta, csaljam meg a lányát, mert nem érdemel mást. Nem én, hanem ő nevezte szívtelennek. Talán az formáljon rólam véleményt, aki ismer. Téged sem hibáztatlak, mert csak a hozott anyagból tudtál dolgozni.
2019. aug. 11. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!