Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan utasítsak el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsak el egy munkatársat aki egyben a mentorom is, anélkül h megsértődne?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves srác, jó fej meg humoros is, de sajnos semmi vonzalmat nem érzek. Ráadásul ő a mentorom is így kénytelen vagyok a közelébe lenni. Bele mászik a személyes terembe, ölelget folyton amit nem szeretek és folyton hozzám akar érni és célozgat mindig arra h szingi és h mennyire is szuper vagyok. Ez nem sima motivációs dolog.. Nemtom h adjam a tudtára h én nem akarok semmit. Ez a első munkahelyem és nem akarok feszültséget de már irritál a közelsége..
2019. ápr. 11. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
A kollégád tudatosan visszaél a helyzetével. Ennek fényében mérlegelj.
2019. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az, amiben "mentorod"? Ő tanít be valamilyen munkakörre?
2019. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És jobb, ha tudod, hogy amit csinál, azt zaklatásnak hívják, és jobb helyeken keményen büntetik.
2019. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közlöd vele, hogy nem szereted a munkahelyi zaklatást. Nehogy még neked kelljen finomkodni.
2019. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komolyak a szándékai. De félek h rosszul kezelem le a dolgot és én húzom a rövidebbet..
2019. ápr. 11. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Komolyak a szándékai? Na persze. Már a kezedet is megkérte?

AMúgy tök mindegy, milyenek a szándékai, ez zaklatás.

2019. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Mindenképpen jelezned kell felé, akár tudatosan, a helyzetét kihasználva nyomul, akár jószándékúan.

Húzódj el, ha közelebb jön, építsd vissza a távolságot.

Kibújhatsz az ölelés/puszi alól azzal, hogy kicsit beteg vagy.

Le is veheted a kezét a válladról, vagy kibújhatsz, ne legyél teljesen passzív, és készülj fel arra, hogy ha a jelekből nem ért, meg kell beszélned vele.

2019. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen tapizós, ölelgetős kollégám. Felnyomták hr-en. :D

Nem tapizunk senkit. Ki ő neked?

2019. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyel fel egy jo feltuno tipikus koves gyurut es mondd meg,h eljegyzett a baratod es maradjatok munkahelyi joviszonyba.

Mi lenne,ha lefilmezned es a hr-nek bemutatnad,h zaklat???

2019. ápr. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!