Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egy kollégám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy kollégám ellenem fordítja az összes munkatársat?

Figyelt kérdés
Tetszem neki, már a gimiben is kiszúrt magának, de én csak nagyon kedves voltam és vagyok vele. Mindig igyekezett a közelemben lenni. Most, hogy egy munkahelyre kerültünk- és én továbbra se vallottam szerelmet neki- a munkahelyemen lévő összes embert ellenem fordította. Reggel, amikor bemegyek dolgozni, köszönök, de senki sem válaszol. Egész nap nem szólnak hozzám: kiközösítettek. Tudom, hogy ő áll a háttérben, mellesleg el is ült mellőlem.
2018. szept. 14. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Keress másik munkahelyet!
2018. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz vele, végezd a munkádat tökéletesen, és előbb utóbb az emberek ráfognak jönni, hogy ki a gerinctelen. Nekem ez bevált.


Az egyenesség és az erő mindig sokkal kifizetődőbb ezekkel az emberekkel szemben.

2018. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2+ Ne add meg neki az örömöt, hogy gyáva módra megfutamodsz, mint ahogy az első javasolja.
2018. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tedd a dolgod,végezd el megfelelően a munkádat,ne is foglalkozz vele. A többiek is belátják majd,hogy semmi értelme,hogy nem szónak hozzád. Én emiatt biztosan nem mondanék fel!
2018. szept. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt vizsgáld meg más szemszögből, mert olyan nincs, hogy bármilyen környezetben, de kiváltképp egy munkahelyen, hogy EGY ember MINDENKIT ellened hangol, ha csak nincs valami alapja vagy nem szolgáltatsz rá egyéb okot a viselkedéseddel.


Egyrészt, lenne aki "átlátna a szitán", te lennél neki a azimpatikusabb, együttérezne veled vagy csak szakmaiasságából adódóan korrekten állba hozzád.

Másrészt minden környezetben, iskolában, csapatban, munkahelyen, stb klikkesednek az emberek.


Ha valakit senki sem bír, kiközösítik az biztos, hogy nem egy másik ember "munkája", hanem ő maga ad rá okot.


Egyébként azért ült el mellőled, hogy a közeledben lehessen??

2018. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!