Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha hazudni akarna nekem akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazudni akarna nekem akkor elmondaná így, hogy mit csinált az nélkül, hogy megkérdezném?

Figyelt kérdés

Elég bizalmatlan vagyok a párommal kapcsolatban mert a kapcsolatunk legelején csalódtam benne. Azóta folyamatosan javítani próbál, de még mindig nem 100%-os sajnos a bizalom, de javítunk rajta...


Olyan dolgokat mond el, ami nem derült volna ki ha ő nem mondja el (pl később ér haza a munkából)

Én nem szoktam rákérdezni. Ő mondja.

Simán nem derülne ki az sem, hogy elment pénteken a haverjával találkozni, mert mi pénteken sosem találkozunk, ő még is magától szól, hogy fog menni, es akkor is ír mikor haza ért.


Ha megcsalna akkor elmondaná ezeket a dolgokat szerintetek? Vagy vajon miért jelenti így be?

(Én nem szoktam mindent így részletesen leírni neki azért furcsa)



21 L



2018. okt. 26. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Szeretné a bizalmadat visszanyerni. Hogy tudjál hinni kettőtökben ill. benne.

Próbálj kicsit rugalmasabb, és elnézőbb lenni..

2018. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ez a "minden apróságot is elmondok" gyanús... Lehet, hogy megcsal, ez meg csak az álca, nehogy elkezdj kutakodni.
2018. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalni ugyis akkor fog megint, amikor epp megunja ezeket a jelenteseket. Most meg nem kell aggodnod.
2018. okt. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És tegyük fel ha megcsal, de én mindig mondogatom neki, hogy biztos meg fog csalni (ő ugye azt mondja, hogy nem csal meg). Akkor miért van még velem?
2018. okt. 26. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat, en azt se ertem, hogy ti ugy altalaban minek vagytok meg igy együtt.
2018. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok egymást. Te nagyon paranoiás vagy és sosem fogod tudni mit csinál valójában. Az elején elszállt a bizalom, az őrületbe fogod kergetni őt is és magadat is.


Az, hogy mit mondd egy dolog. Nem bízol benne.


Volt olyan párom aki mindent mondott magától, szinte kérdeznem sem kellett.

Más meg nem érezte szükségét akkor sem ha éppen beszélgettünk online közben.


Semelyik nem járt félre, mindkettő szeretett csak más volt a beállítottságuk. Számon nem kértem semmit. Én az a típus vagyok aki szinte mindent mondd ami egy picit is érdekes.

2018. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!