Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hátrány egy férfinál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány egy férfinál, ha gombás a lábkörme. Kezelések vannak, de nem használnak. Mit szólnátok, ha akivel randiztok ezt elmondaná?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezeld, szépen javulni fog. Lehet egy év is.

Biztos nem mondanám el a randin. Majd meglátja. A körömgomba nem ápolatlanságra utal. Bárki elkaphatja.

Kezelni kell és szépen elmúlik, ha kezeled nem is fertőz!

Nekem is volt, onnan tudom.

2018. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Kiakadnék.


És nem azért mert körömgombája van, hanem ezt egy randin nem közöljük

2018. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

100%-os teafaolaj. Nekem se múlt el mástól, de az hatott. Olyat vettem, amihez volt ecsetelo, így a körmök alá is be tudtam kenni. Próbáld ki!


Egyébként nálunk nem kapta el tőlem senki, pedig közös a fürdőszoba. Szóval nem biztos, hogy a csaj is összeszedi. De valóban nem randitéma.

2018. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a hypo vállt be. Bereszeltem, áztattam utána hypos vattát ráraktam egy 10-15 percre (amíg nem csípi a bőröd) 2-3 alkalom után nyoma sem volt.

Előtte a drága patikai cuccokat használtam ami csak elhalványította.


Ha kezelnéd én nem akadnék ki csak, ha elhanyagolod és nem vagy rajta, hogy elmúljon.

Mondjuk én nő vagyok és hálát adtam az égnek, hogy van körömlakk így a férfiak elől el tudtam takarni. Kellemetlen, dehát emberek vagyunk elődordulhat mindenkivel...

2018. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Egy randin nem egymas betegsegeirol beszelunk. Sem elson sem masodikon. Kesobb lehet errol szo esetleg de nem ez a lenyeg.
2018. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Bakker most szórakozol remélem.... Ha közlöd az első randin, hogy körömgombád van, akkor garantáltan nem lesz 2.randi....Ès mielőtt messzemenő következtetèseket vonnál le, nem a körömgombával van baj... De bas.zki ilyent nem közlünk az első randin..... Jó hogy nem tartasz kiselőadást, hogy van egy szuvas fogad, körömgombád, egy pattanás a valagadon.... Mondd, hogy csak trollkodás....
2018. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem lenne semmi, épp elmegyünk megenni egy pizzát csak, hogy ne mondjak nagyot és benyögné a másik fél, hogy amúgy van egy kis köröm gomba :D nem kell ezt mondani, de egyébként nem tragédia.

Valaki írta 100%os teafaolaj. Hihetetlen csodákra képes.

2018. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Ellenpélda! Te mondjuk szeretnéd tudni, ha a nőnek meg hüvelygombája van? Biztos ezt tartod a legjobb randitémának?
2018. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy pedikűröstől azt hallottam, hogy az ecetes vízben való áztatás is segít. Persze nem egyszeri alkalommal.
2018. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!